کپی ترید در فارکس بورس

نوشته توسط : گیسو صرافدر تاریخ : 02 آبان 1401نظرات : بدون نظربازدید : 6 بازدیدمربوط به : ترید
کپی ترید در فارکس بورس

کپی ترید

 

سرمایه گذاری و کسب درآمد دو موردی است که نقطه‌ مشترک تمامی افراد  در سراسر جهان فارغ‌ از جنسیت ، سن ، محدوده جغرافیای و میزان تحصیلات می‌باشد‌ .

از این رو شاهد رویش صعودی علاقه مندان به معاملات اوراق‌بهادار و سهام بین‌ الملل و فارکس بودیم که به آن طرفداران ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین هم اضافه شده‌ تا شاهد جذابیت بیشتر در این نوع بازارها شود و تمامی طیف سرمایه گذاران و مشتریان را به خود جذب کند

سامانه کپی‌ تریدینگ یا معاملات رونویس چیست ؟

 

کپی‌ تردینگ یا معاملات رونویس (copy trading) ویژگی کاملا جدیدی میباشد که طی این سالها به بازارهای مالی افزوده شده‌ است‌ و شما قادر خواهید بود این ویژگی را در بازارهای مالی فارکس و ارزهای دیجیتال ببینید

که چقدر قابل بکارگیری است در دنباله قصد داریم توضیحات کامل تری در ارتباط با این روش‌ به شما ارائه دهیم و آن را بررسی کنیم . خب‌از‌ اسمی که کپی تریدینگ با خود به همراه دارد‌ آشکار است‌ که شما معامله ای را کپی میکنید

همانطور هم که میدانید ورود‌ به بازارهای مالی بی‌شمار راحت است چون تنها لزوم به یک نام‌نویسی راحت و واریز مبلغی در کارگزاری‌ دارید ولی در این بازار چه شخصی سود‌ می کند‌ یا روند‌ معاملاتی خودش را ادامه میدهد ؟

ساده‌ است شخصی که تلاطم بازارچه را دیده است‌ و دارای تجربه‌ و دانش‌ لازم و دیگر مسائل تخصصی می باشد .

حالا این موضوع چه ارتباطی با سیستم‌ کپی تریدینگ دارا است ؟

 

در کپی تریدینگ شما بدون‌ در نظر‌ گرفتن‌ سن ، استعداد‌ ، شناخت معاملاتی ، تجربه و … تنها با پی کردن‌ معاملات فردی‌ که کل این معیار‌ها‌ را دارد و کپی‌ کردن‌ از معاملات این معامله‌ گر قادر‌ به کسب درآمد دلاری از راه کپی‌ ترید در فارکس می باشید .

پس کپی‌ تریدینگ یعنی شما معامله‌های فرد دیگری را ته نظر می گیرید و در مقابل به نقاط ورود‌ و خروج‌ آن شخص‌ از فروشگاه ها کسب سود می کنید .

بیشتر بدانید : 20 اصطلاح کاربردی بازار فارکس که هر تریدری باید بداند

ویژگی های کپی‌ تریدینگ (Copy Trading) در کپی‌ ترید

اگر بخواهیم از خوبیهای معاملات کپی‌ ترید فارکس در بروکرها گفتگو کنیم به این نتیجه‌ می رسیم شما می توانید با حداقل دارایی وارد این بازار شوید و از فردی کپی نمائید .

این کار کاملا قانونی می باشد بطوری که همین امر‌ موجب گشته که به شکل‌ قابل توجهی مورد توجه افراد و سرمایه گذاران قرار گیرد

چون خیلی‌ از این افراد زمان درست برای کسب دانش‌ فروشگاه های مالی را در زندگی خصوصی خود به همراه ندارند پس با استفاده‌ از این روش سودی کسب می کنند

و ساده می توانند استراتژیهای معاملاتی این اشخاص را ذیل نظر گرفته و تجربه‌ کسب کنند و همینطور واریز و برداشتی آسان را نیز شاهد‌ خواهند بود .

کپی ترید ، به کلیه نیاز سرمایه‌ گذاران پاسخ‌ می دهد و سکویی سزاوار و جذاب‌ را برای کلیه افراد بوجود می آورد تا بتوانند که به کسب درآمد ارزی بپردازند .

به بیان ساده ، شخص سرمایه‌ گذار با لااقل دارایی 100 دلار یکی از طرحهای سرمایه گذاری را با توجه‌ به ضرورت خود‌ در کنار مشاور‌ آزموده خود‌ انتخاب کرده ، و شاهد‌ رشد دارایی خود‌ می باشد‌ .

با جهش‌های‌ بسیار سریعی که در مقوله‌های‌ اینترنت ، کامپیوتر و هوش‌ مصنوعی به وجود آمده ، شاهد‌ تنوعی بالای در خدمات مختلف‌ هستیم و محیط های جالبی را بوجود می آورد .

که می تواند هر زمان اقدام به افزایش اعتبار ، برداشت‌ سرمایه‌ و یا سودهای کسب‌شده کند‌ وهیج محدودیتی‌ وجود ندارد .

تیم فارکس بورس با در نظر گرفتن‌ بهترین‌ بروکرها و شاخص ترین اشخاص در این قسمت به شما کمک‌ شایانی‌ در زمینه‌ کپی‌ تریدینگ انجام‌ می دههد .

چندی از مواردی که تیم فارکس بورس برای خریداران در کپی‌ ترید مدنظر داراست :

🔵شروع با لااقل 50 دلار
🔵واریز و برداشت ریالی سریع
🔵دسترسی به وجه‌ در هر کجا
🔵مشاوره‌ رایگان‌ در کنار‌ تیم‌ فارکس بورس
🔵سرمایه گذاری جذاب برای عام
🔵افتتاح حساب در کارگزاری ارزشمند
🔵امکان افزایش و یا کاهش‌ سرمایه‌ در 1 دقیقه
🔵تنوع‌ مدل های سرمایه‌ گذاری
🔵پاسخ گویی 7 روزه‌ هفته
🔵سبد‌ سرمایه‌ گذاری
🔵آموزش در لحظه کسب درامد
🔵برنامه ریزی معاملاتی
🔵کسب درآمد‌ با معرفی‌ دوستان

بروکرهایی که دارای خصوصیت کپی تردینگ (Copy Trading) هستندکپی تریدینگ یا سرویس کپی ترید حرفه ای ویژگی‌ فوق‌العاده‌ ای بوده است که بسیاری از اشخاص علاقه‌ شدید به استفاده از آن دارند حال برای دسترسی به این خصوصیت شما می توانید با اسفاده از بروکرهایی که این قابلیت را به خود اضافه‌ کردند و از آن پشتیبانی‌ می کنند شروع به کپی‌ کردن‌ از یک تریدر نمائید .

پس به بررسی این بروکرها میرسیم :

Alpari (آلپاری) فارکس، ارزهای دیجیتال ، کالا ها، شاخص سهام ها، فلزات با ارزش سال تشکیل 1998
Lite Forex ( لایت فارکس ) فارکس، ارزهای دیجیتال ، کالا ها، شاخص سهام ها، فلزات با ارزش سال تشکیل 2005
Zulu trade   ( زولو ترید ) * فارکس، ارزهای دیجیتال ، کالا ها، سهام سال تشکیل 2007
Etoro  ( ای تو رو ) * ارزهای دیجیتال ، CFD ، سهام ، ETF سال تشکیل 2007
Ava trade  ( اوا ترید ) * فارکس، ارزهای دیجیتال ، کالا ها، ETF سال تشکیل 2006
Meta trader 5   ( متاتریدر5 ) * فارکس ، ارزهای دیجیتال ، سهام سال تشکیل 2000
Fxtm  ( اف ایکس تی ام ) * فارکس ، ارزهای دیجیتال ، کالا ها ، شاخص سهام ها ، فلزات با ارزش سال تشکیل 2011

توضیح‌ * : بروکرهای فارکس بین‌ المللی فوق و یا وب سایت های ارائه دهنده ای که در کنار‌ با * مشخص‌ شده ، به مشتریان ایرانی سرویس را در حال حاضر عرضه نمی کنند . البته‌ می توانید به سادگی از بروکرهایی فارکس که سرویس‌ را به خریداران ایرانی ارائه می کنند بهره مند شوید .

بیشتر مالعه کنید : استراتژی های فارکس 💰

سرمایه‌ گذاری جالب برای همگان‌ در کپی‌ ترید

این امکان برای تمامی افراد به وجود آمده تا بی نیاز به هیچ‌ دانش و یا تجربه‌ معاملاتی این شغل را در 3 قدم‌ بسیار‌ راحت انجام‌ دهند .

تمامی افراد بالای 18 سال می توانند به آسودگی کسب درآمد‌ دلاری را با این روش با لااقل سرمایه‌ 50 دلاری شروع کنند . این حداقل سرمایه‌ پایین به کلیه علاقه‌ مندان فرصت شروع‌ را می دهد .

بازگشایی حساب‌ در کارگزاری‌ معتبر‌ فارکس ایران ؟

نام‌نویسی و یا تایید‌ حساب در یکی از بروکرها ( کارگزاری ) معتبر بین‌ المللی انجام‌ می شود که با ارائه فعالیت‌های خود‌ به 100ها هزار‌ مشتری ایرانی در چندین سال‌گذشته‌ ، محلی‌ امن و موثق می باشند .

امتیاز بده لطفا!