CPI ایالات متحده برای حرکت در بازارهای امروز 

وال استریت سود چشمگیر به دست می آیند و بازارهای آسیایی امروز صبح اوج می گیرند 

در میان توییت های رئیس جمهور ترامپ، سهام ایالات متحده روز دوشنبه قانع کننده نبود. رئیس جمهور همچنان در کاخ سفید دردسر ایجاد می کند. با این حال، در آن سوی کره زمین، چین امروز صبح توانست بر احساسات سرمایه گذاران غلبه کند، طبق نتیجه بیانیه نخست وزیر چین، این کشور می خواهد از جنگ تجاری جلوگیری کند.

ازارهای آسیا همچنان قوی هستند و شاخص Hang Seng از HK پیشرفت خوبی داشته است. ارزش سهام اروپا پایدار به نظر می رسد و در یک روز خوب تجارت قرار دارد. با این حال، آمریکایی ها ثابت کرده اند که مانند به ماه گذشته تکیه می کنند و وال استریت تحت نظارت مداوم خواهد بود تا ببیند آیا این صحنه طی دو روز آینده بهتر می شود نتایج بهتری دارد.

CPI ایالات متحده امروز بازارها را جابجا می کند 

اعداد تورم ایالات متحده می تواند طوفانی را در بازار ارز طی چند روز آینده ایجاد کند. و در حالی که شاخص قیمت تولیدكننده که دیروز منتشر شد، بهبودی نسبت به شاخص قبلی را نشان می دهد با 0.3٪ افزایش در برابر روند پیش بینی شده به 0.1٪ ، انتظار می رود اعداد CPI روز منتشر شد، در جلسه معاملات امروز حزب را اداره كنند. در حالی که در آمریکا تورم آنها از یک سال گذشته ادامه داشته است، اما هیچ مدرکی برای اثبات این ادعا وجود ندارد.

نتیجه ضعیف از طریق داده های تورم می تواند یورو و پوند را قوی تر کند و در نتیجه فشار بیشتری بر دلار وارد کند. در زمان نوشتن مقاله، جفت ارز EUR / USD با قیمت 1.2370 معامله می شود. قاومت های قابل مشاهده در 1.2387 و 1.2433 هستند. اسیلاتور RSI نزدیک به مرز بالایی حدود 66 در 4 ساعت زمانی است که بازار کاملا خریداری شده است .

به همین ترتیب، شکست در مرز بالاتر از 1.2387 ممکن است قیمت را به سمت پایین بیاورد و تمایل قیمت را برای بازپس گیری هرچه در نتیجه اختلاف تجاری ایالات متحده و چین بدست آورد، نشان دهد.

ما نسبت به EUR / USD بی طرف هستیم. منتظر تایید ادامه یا بالاتر از 1.2387 برای موقعیت طولانی باشید یا به طور خلاصه خط روند صعودی پایین را بشکنید.

خریداران به دلیل تغییر احساسات به نفت خام جذب شدند. محدوده میان مدت پایدار تست شده است

نفت خام ایالات متحده روز دوشنبه با تغییر دوباره در بازار گسترده، روند ثبات را نشان داد. قیمت هر بشکه 63.00 دلار آمریکا است و توانایی آزمایش دامنه میان مدت خود را – از جمله پایین ترین سطح – را نشان داده است. به نظر می رسد مخالفت با نفت خام در محدوده 65.00 دلار آمریکا باشد.

رویدادهای منتقل کننده بازار که در روز بعد اتفاق می افتد

 زمان انتشار در GMT می باشد

امتیاز بده لطفا!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top