معامله‌ کریپتوکارنسی در بروکر پاکت آپشن PocketOption

نوشته توسط : گیسو صرافدر تاریخ : 02 آذر 1401نظرات : بدون نظربازدید : 7 بازدیدمربوط به : آموزش, بروکرها, ثبت نام در بروکر
پاکت آپشن

معامله‌ رمزارزها در پاکت آپشن اخیرا محبوبیت‌ بالایی‌ پیدا نموده است‌ و به طور‌ خلاصه پاکت آپشن ایران هم به معامله گران باتجربه و هم معامله‌ گران‌ تازه‌ کار اجازه‌ خواهد داد که با سرعت‌ بالا معاملات‌ رمزارزها را اجرا‌ نمایند.

 

 

این در حالی‌ می باشد که سایت‌ رسمی‌ بروکر پاکت آپشن نسبت به بروکرهای معتبر دیگر سعی نموده اند پاداش بیشتری‌ برای‌ انواع‌ معامله‌ گران پاکت آپشن در هنگام معامله ارز‌های‌ دیجیتال ارائه‌ نمایند تا آنها علاقه بیشتر‌ و بیشتری‌ نسبت به معامله رمزارزها داشته باشند.

 

بیشتر بخوانید: زمان‌سنجی بازار معاملاتی هات فارکس (2022)

 

بروکر پاکت آپشن با نام کمپانی Gembell Limited ثبت‌ شده و در سال 2017 صنعت‌ باینری آپشن را آغاز نمود. این بروکر در طول مدت‌ کوتاهی‌ به شهرت بالایی‌ با ارائه خدمات ویژه‌ خود رسید‌.

🔴⚫

رگولاتور مرکز تنظیم‌ روابط بازار‌ مالی بین‌المللی که با عنوان کوتاه IFMRRC شناخته شده است، به بروکر پاکت آپشن فارسی‌ مجوز‌ داده است. بنابراین این بروکر به وسیله مرکز‌ معتبری رگوله خواهد شد و شما می توانید با اطمینان‌ بیشتری به معامله‌ در این بروکر بپردازید.

🔴⚫

🔥کریپتوکارنسیهای پاکت آپشن نماد کریپتوکارنسی
💥بیت کوین BTC
✨دش Dash DASH
💰اتریوم Ethereum ETH
💵بیت کوین کش Bitcoin Cash BCH
⚡ریپل Ripple XRP
📈چین‌ لینک Chainlink LINK

 

 

پاکت آپشن

کریپتوکارنسی در بروکر پاکت آپشن یعنی چی؟

کریپتوکارنسی یا رمزارز یا ارز‌ دیجیتال در واقع‌ یک ارز‌ مجازی‌ شبیه بیت کوین پاکت آپشن می باشد که در فرمت یک بلاکچین به صورت‌ متقابل‌ و بدون واسطه‌ معامله‌ می گردد و عاری‌ از کنترل‌ هر نهادی از جمله دولت‌ و بانک ها می باشد.

🔴⚫

این ارز‌ها‌ تنها در پلتفرم دیجیتال در دسترس می باشند و هیچگونه فرم‌ فیزیکی نخواهند داشت و به همین شکل نیز‌ با ورود به پلتفرم پاکت آپشن می‌توانید آنها را معامله نمایید.

 

بیشتر بخوانید: شیوه ی فعالیت کارگزاری‌ سود بروکر فارکس آفست یا جابجاسازی

 

از آنجایی که رمزارزها به یک بلاکچین بدون‌ واسطه‌ احتیاج دارند تا تراکنش آنها تکمیل‌ گردد، تکنولوژی آنها تا‌ حدودی‌ متفاوت می باشد.

🔴⚫

ابتدا درخواست انتقال وارد شبکه می گردد و به وسیله شبکه تایید خواهد شد تا به بخش دیگری اضافه گردد که تمام تراکنشها در آن پردازش می‌شوند. با حساب‌های‌ بروکر پاکت آپشن می توانید به این شکل‌ جزو از شبکه های بلاکچین بهره ببرید.

 

بیشتر بخوانید: همه چیز در مورد بونوس Bonus

 

البته‌ دقت داشته باشید اخیرا کریپتوکارنسی ها به عنوان کالا‌ نیز‌ به محبوبیت‌ زیادی در سازمانی مالی در کشورهایی شبیه ژاپن و استرالیا رسیده‌اند اما‌ همچنین دقت داشته باشید که معامله‌ این موارد‌ ریسک بالایی خواهد داشت و حتما باید بسیار‌ بااحتیاط باشید.

پاکت آپشن

امکانات بروکر پاکت آپشن PocketOption

با بیش‌ از 100 نوع‌ نماد‌ معاملاتی به منظور معامله‌ در پلتفرم بروکر پاکت آپشن و انتخاب‌های‌ بسیاری برای‌ پرداخت و شارژ و برداشت پاکت آپشن، این بروکر باینری آپشن امکان‌ معامله ساده و سودآور‌ را برای‌ میلیونها معامله‌گر‌ فراهم‌ نموده است‌.

🔴⚫

بزرگترین خصوصیت بروکر پاکت آپشن، در پرداختهای بالای آن می باشد. طبق‌ سایت‌ رسمی پاکت آپشن، کمترین درصد سودآوری که می توانید از معامله‌ باینری آپشن در این بروکر دریافت نمائید، 50 درصد است.

 

بیشتر بخوانید: 5 تفاوت بورس‌ و ارز‌ دیجیتال

 

به طور کلی اگر پیش‌بینی‌های‌ شما درست از آب دربیاید و از استراتژیهای پاکت آپشن مناسبی استفاده کرده‌ باشید، حتی می‌توانید‌ انتظار‌ داشته باشید که یک درصد سودآوی 80 تا 100 درصدی دریافت‌ نمایید.

🔴⚫

افرادی همیشه‌ نگران معامله‌ و سرمایه‌ گذاری در باینری آپشن خواهند بود چون این نوع معامله شامل ریسک معامله پاکت آپشن بالایی خواهد بود. با این احوال پاکت آپشن یک پلتفرم امن و ساده ایجاد نموده است که در آن نه تنها معامله‌ گران‌ داد‌ه های‌ مالی خودشان را تبادل می‌کنند، ‌ بلکه جوایز ویژه‌ای نیز‌ می‌توانند برنده شوند.

 

بیشتر بخوانید: 5 مطلب برای معامله‌های روزانه icmbrokers

 

چه تازه‌کار‌ باشید و چه ماهر، با ورود‌ به سایت‌ بروکر پاکت آپشن می‌توانید از هر نقطه جهان، امکان‌ معامله‌ باینری آپشن پاکت آپشن را داشته باشید. انواع نمادها از جمله رمزارزهای محبوب‌ معاملاتی در این بروکر برای‌ شما در دسترس می باشد.

پاکت آپشن

آموزش‌ معامله‌ رمزارزها در پاکت آپشن PocketOption

معامله کریپتوکارنسی ها، اگر شناخت‌ کافی‌ را از بازار دارید و می توانید پیش‌ بینی های خوبی‌ انجام دهید، سخت نمی باشد. علاوه‌ بر این، شما قادر خواهید بود از سیگنال های بازار‌ پاکت آپشن زمانی‌ که قادر به سرمایه‌ گذاری در کریپتوها باشید، استفاده نمایید.

🔴⚫

با دنبال‌ کردن‌ این گام‌ها‌ می‌توانید به سادگی به معامله‌ کریپتوکارنسی در بروکر PocketOption بپردازید:

1 – با دنبال‌ کردن گام هایی که در سایت‌ این بروکر ارائه‌ می گردد، به افتتاح‌ حساب‌ در پاکت آپشن بپردازید.🔴

2 – حالا با استفاده‌ از روش های مختلف به واریز به حساب‌ پاکت آپشن بپردازید. این روش‌ها‌ شامل وب مانی Webmoney هم می باشد.⚫

3 – در این مرحله‌ یک نماد‌ کریپتوکارنسی در دسترس در بازار‌ پاکت آپشن را انتخاب نمایید. از جمله موارد مهمی که در دسترس می باشد: بیت کوین، اتریوم، ریپل، پولکادات و غیره اند.🔴

4 – حالا میزان‌ معامله‌ را انتخاب‌ نمایید. کمترین‌ میزان معامله‌ ارز‌های‌ دیجیتال بروکر پاکت آپشن یک دلار می باشد.⚫

5 – حرکات‌ قیمتی‌ را با انتخاب گزینه بالا‌ و پایین‌ یا افزایش قیمت‌ و کاهش‌ قیمت نماد‌ پیش‌بینی‌ نمایید.🔴

6 – حالا‌ معامله خودتان را انجام‌ دهید و منتظر نتیجه معامله خودتان در پاکت آپشن باشید.⚫

7 – اگر پیش بینی شما واقعی از آب درآمد‌، درصد مشخص شده‌ سودآوری را دریافت‌ خواهید نمود و این مبلغ‌ به موجودی حساب‌ بروکر پاکت آپشن شما لحاظ‌ می گردد.🔴

🔴⚫

آیا شما نکات دیگری در مورد معامله‌ کریپتوکارنسی در بروکر پاکت آپشن PocketOption میدانید؟ می توانید دیدگاه خودتان را در انتهای همین نوشته با ما و دیگر متقاضیان به اشتراک بگذارید❤

5/5 - (31 امتیاز)