💰شیوه ی معامله‌ آپشنهای دیجیتال پاکت آپشن (2022)

نوشته توسط : گیسو صرافدر تاریخ : 09 آبان 1401نظرات : بدون نظربازدید : 4 بازدیدمربوط به : اخبار, شیوه ی معامله‌ آپشنهای دیجیتال پاکت آپشن
شیوه ی معامله‌ آپشنهای دیجیتال پاکت آپشن (2022)

✨آموزش‌ معامله‌ آپشنهای دیجیتال در پاکت آپشن💵

یکی از مشهور ترین شیوه های سودآوری در پلتفرم پاکت آپشن ، معاملات آپشنهای دیجیتال یا باینری آپشن PocketOption می باشد که در کنار معاملات‌ فارکس پاکت آپشن ، طرفداران بسیاری خواهد داشت.

 

اگه حوصله خوندن مقاله رو ندارید، میتونید به فایل صوتی آن گوش بدید. 🥰

 

 

این گونه معامله‌ به دلیل سادگی‌اش به سادگی قابل‌ فهم می باشد و می‌توان به راحتی پس از ثبت‌ نام در بروکر پاکت آپشن ، شروع‌ به انجام‌ معاملات‌ آپشنهای دیجیتال بنمایید. با این حال حتما باید ریسکهای این نوع معامله را نیز‌ مثل‌ همیشه‌ در نظر‌ داشته باشید.

بیشتر بخوانید :کپی تریدینگ | معرفی عالی ترین بروکر برای کپی ترید

 

براین‌اساس پیشنهاد می‌شود قبل‌ از هر چیز‌ به تمرین در حساب‌ دمو پاکت آپشن بپردازید و پس‌ازآن با سرمایه‌ خود وارد دنیای واقعی‌ معاملات‌ و حساب‌ زنده پاکت آپشن شوید و به سودآوری بپردازید . در این مقاله به روند‌ معامله‌ باینری آپشن در پاکت آپشن می‌پردازیم و تمام‌ مواردی که باید بدانید را پوشش‌ داده‌ایم .

ثبت نام در پاکت آپشن

 

انتخاب‌ نمادهای معاملاتی پاکت آپشن

انتخاب‌ نمادهای معاملاتی پاکت آپشن

کابین‌ پاکت آپشن به شما اجازه‌ می‌دهد که تنظیمات پراهمیت معاملاتی از جمله زمان‌ خرید‌ و حجم‌ خریدوفروش‌ها را مشخص‌ نمایید . در این قسمت است که شما یک معامله ثبت‌ می نمایید و پیش‌‌ بینی‌ می‌کنید که قیمت بالا‌ خواهد رفت (دکمه سبز رنگ) و یا قیمت‌ کاهش خواهد داشت (دکمه قرمز‌ رنگ) .

🔴⚫

شما می توانید از بین‌ بیش از 100 نماد معاملاتی در پاکت آپشن از جمله جفت ارز‌های‌ پاکت آپشن ، کریپوکارنسیهای پاکت آپشن ، کالاها و سهام انتخاب نمایید .

 

بیشتر بخوانید :کپی ترید در فارکس بورس

 

شما این امکان‌ را خواهید داشت که نماد‌ها‌ را برپایه نوع‌ آنها دسته‌بندی‌ نمایید یا اینکه از بخش جستجو‌ استفاده‌ نمایید تا رمز موردنظر خود را به سادگی با تایپ کردن‌ نام‌ آن پیدا‌ نمائید .

🔴⚫

همینطور این امکان وجود دارد که هر جفت‌ ارز ، رمز ارز پاکت آپشن ، کالا‌ یا سهام را در لیست موردعلاقه‌های خود قرار دهید تا دسترسی سریعی به آن داشته باشید . نماد‌هایی‌ که به طور مداوم‌ از آن استفاده می نمایید را می‌توانید با دکمه ستاره علامت‌ بزنید تا در بالای صفحه برای شما به نمایش‌ دربیایند .

🔴⚫

درصدی که کنار نماد معاملاتی به نمایش‌ درمی‌آید دراصل سودآوری در پاکت آپشن را برای آن نماد مشخص‌ می نماید. هر چقدر این درصد بیشتر خواهد بود ، سودآوری شما در صورت‌ موفقیت‌آمیز بودن‌ معامله بیشتر خواهد شد .

🔴⚫

برای نمونه ، چنانچه یک معامله 10 دلاری با سودآوری 80 درصد با یک نتیجه‌ موفق بسته گردد ، پس 18 دلار به حساب پاکت آپشن شما منظور می گردد . 10 دلار مبلغ سرمایه گذاری شما می باشد و 8 دلار هم سودآوری شما محسوب‌ خواهد شد .

تنظیم‌ زمان معامله‌ پاکت آپشن PocketOption

تنظیم‌ زمان معامله‌ پاکت آپشن PocketOption

برای انتخاب زمان‌ خرید‌ در هنگام خریدوفروش‌های دیجیتال شما باید بر روی منوی زمان خرید‌ یا Purchase Time در پنل معاملاتی سایت‌ اصلی پاکت آپشن کلیک کنید و آپشن ترجیحی را انتخاب‌ نمایید.

🔴⚫

لطفا دقت داشته باشید که تاریخ‌ انقضای معامله‌ پاکت آپشن در واقع همان زمان‌ خرید‌ به اضافه 30 ثانیه‌ می باشد . شما همیشه‌ می‌توانید بر روی چارت پاکت آپشن ببینید که چه زمانی‌ خریدوفروش شما بسته‌ خواهد شد . این به حالت یک خط عمودی به همراه یک تایمر به نمایش‌ درمی‌آید .

🔴⚫

برای انتخاب‌ تایم خرید به روشی سریع‌ در هنگام‌ معامله‌ پاکت آپشن ، بر روی منوی زمان انقضا‌ یا Expiration Time کلیک نمائید و به سادگی زمان انتخابی خود‌ را تنظیم‌ نمایید .

حجم معامله باینری آپشن PocketOption

حجم معامله باینری آپشن PocketOption

حجم‌ معامله یا سرمایه اختصاص یافته به معامله ارزش بالایی خواهد داشت و شما باید در تعیین آن توجه کافی را داشته باشید . پیشنهاد می گردد هیچوقت درصد بسیار بالایی از پول خود را تنها به یک معامله‌ اختصاص‌ ندهید و همیشه‌ در نظر داشته باشید که ممکن می باشد در یک معامله بخش‌ بزرگی از سرمایه پاکت آپشن خود را از دست بدهید .

 

بیشتر بخوانید :6 دلیل که باید فارکس کار کنیم

 

برای تغییر‌ میزان حجم‌ خریدوفروش در کابین‌ معاملاتی پاکت آپشن قادر خواهید بود بر روی گزینه های – و + در بخش میزان‌ معامله‌ یا Trade Amount کلیک نمایید.

🔴⚫

شما همینطور قادر خواهید بود بر روی مبلغ‌ فعلی کلیک نمائید و این به شما مجوز می‌دهد به سادگی به صورت‌ دستی مبلغ‌ موردنظر‌ خودتان را در کادر مربوطه وارد نمایید.

سودآوری در معامله‌ باینری آپشن PocketOption

سودآوری در معامله‌ باینری آپشن PocketOption

چنانچه پیش‌بینی شما این می باشد که تا زمان‌ انقضا قیمت‌ افزایش‌ خواهد یافت ، گزینه بالا‌ یا دکمه سبز رنگ را انتخاب نمایید و اگر پیش‌بینی‌ می نمایید که قیمت‌ افت‌ می نماید ، بر روی دکمه قرمز‌ رنگ کلیک نمایید .

🔴⚫

صرف‌نظر‌ از استراتژی پاکت آپشن که اجرا‌ کرده‌اید ، زمانی‌ که تاریخ‌ انقضا‌ به اتمام می‌رسد و خریدوفروش بسته می‌شود ، نتیجه معامله‌ بر اساس‌ اینکه پیش‌بینی شما درست بوده یا نادرست است ، علامت‌گذاری می گردد.

🔴⚫

در صورتی که پیش‌بینی‌ صحیحی داشته باشید ، شما مبلغ‌ سرمایه‌ گذاری شده‌ خودتان به همراه سود‌ معامله‌ پاکت آپشن را در حساب‌ خود دریافت می نمایید.

 

بیشتر بخوانید :درآمد دلاری از فارکس

 

اما‌ در صورتی که معامله‌ موفقیت‌ آمیز نبود، مبلغ‌ سرمایه گذاری شده شما در خریدوفروش از بین‌ می‌رود و به حسابتان بازگردانده نخواهد شد و مجبور خواهید بود در صورت‌ لزوم به شارژ حساب پاکت آپشن خود بپردازید .

🔴⚫

برای لغو‌ کردن یک معامله‌ قبل‌ از به پایان‌ رسیدن‌ تاریخ‌ انقضا‌ نیز به قسمت معاملات یا Trades در پنل سمت راست‌ کابین معاملاتی پاکت آپشن رفته و در آنجا می توانید معاملات باز شده‌ را ببینید و می‌توانید روی گزینه بستن‌ یا Close کلیک نمایید.

نحوه معامله‌ Express در پاکت آپشن

نحوه معامله‌ Express در پاکت آپشن

معامله‌ اکسپرس Express در وب‌سایت‌ قانونی بروکر پاکت آپشن در صحیح یک پیش‌بینی‌ ترکیبی بر اساس‌ چندین‌ رویداد‌ مربوط به چندین نماد‌ معاملاتی گوناگون می باشد . یک معامله موفق اکسپرس برای شما سودآوری بیش از 100 درصدی به همراه خواهد داشت .

🔥معامله Express پاکت آپشن معامله‌ عادی باینری پاکت آپشن
💵پتانسیل سودآوری بیش از 100 درصد پتانسیل سودآوری کمتر‌از‌100 درصد
✨معامله همزمان بر روی چندین جور نماد معامله تنها با یک نوع‌ نماد‌
💥بیش‌از‌ دو پیش‌بینی برای نماد‌های‌ متنوع یک پیش‌بینی برای یک نماد‌

 

هنگامی که حالت‌ معامله‌ Express را فعال می نمایید، هر کلیک بر روی دکمه های سبز رنگ یا قرمز رنگ به پیش‌بینی‌ شما برای معامله‌ اکسپرس اضافه‌ می شود.

🔴⚫

سودآوری تمام پیش‌بینیها در داخل معامله اکسپرس چند برابر می گردد بدین‌سبب احتمال این وجود دارد که در مقابل به یک معامله عادی‌ دیجیتال در سایت‌ بدون‌ فیلتر پاکت آپشن پتانسیل سودآوری بسیار زیادی برای شما فراهم می سازد .

 

بیشتر بخوانید :فارکس به عنوان شغل دوم

 

برای دسترسی به معاملات اکسپرس ، در پنل سمت راست‌ کابین‌ بروکر پاکت آپشن گزینه Express را پیدا‌ نمایید و بر روی آن کلیک نمایید . حالا کافی می باشد یک نوع نماد را انتخاب کرده و حداقل بر روی دو نماد‌ پیش‌بینی انجام‌ دهید تا یک معامله اکسپرس را بتوانید ثبت‌ بنمایید.

🔴⚫

اگرچه، شما باید همه چیز را در مورد بازارهای آنلاین بدانید. در forexboors.com در قسمت تماس با ما میتوانید با مشاوران ارشد و تخصصی فارکس بورس در ارتباط باشید.

امتیاز بده لطفا!