شرح و بررسی بروکر آی اف سی | IFCMarkets

بروکر IFCMarkets که میان معامله‌گران بازار‌ با نام‌ خلاصه‌تر IFC نیز‌ شناخته می شود، حدود 16 سال است که به خدمات‌رسانی به تریدرها مشغول‌ می باشد. بروکر آی اف سی مارکتس یکی از بروکرهای فعال‌ با خدمات گسترده برای ایرانیان بوده که در این مقاله به آن خواهیم پرداخت.

 

ثبت نام آی اف سی مارکتس IFC Markets

 

 

نام بروکر آی اف سی | IFCMarkets
خدمات‌ به ایران
امتیاز کاربران ۳.۹(۲۱)
دفتر مرکزی‌ انگلستان
سال تأسیس ۲۰۰۶
تلفن 447309224011+
ایمیل info@forexboors.com
رگوله اصلی‌ CySec
رگوله برای‌ ایرانیان BVI FSC , LFSA
حداقل واریزی ۱ دلار
حداکثر لوریج ۱:۴۰۰
نمادهای معاملاتی بیشتر از ۶۵۰ نماد‌ معاملاتی
پلتفرم‌های معاملاتی Metatrader 4 , Metatrader 5 , NetTradeX
واریز و برداشت‌ ریالی , وب مانی , پرفکت‌ مانی , بیتکوین , تتر , باقی رمزارزها , تاپ چنج , ویزا و مستر کارت‌
پشتیبان‌ تلگرام کلیک کنید✔
پشتیبانی‌ فارسی‌
کپی‌ تریدینگ
حساب‌ اسلامی
اجازه‌ اسکالپ

 

 

شرح و بررسی بروکر آی اف سی | IFCMarkets

ورود به وب سایت اصلی‌ آی اف سی مارکتز

خوشبختانه این بروکر قدیمی زبان فارسی را نیز‌ به زبان‌های سایت خود اضافه‌ نموده است‌.(شرح و بررسی بروکر آی اف سی | IFCMarkets)

 

بیشتر بخوانید: شیوه ی فعالیت کارگزاری‌ سود بروکر فارکس آفست یا جابجاسازی

 

 

دقت داشته باشید که یک بروکر نامعتبر‌ و کلاهبردار بنام‌ SFC MARKETS در بازار‌ فعال‌ می باشد. به دلیل‌ تشابه‌ اسمی با IFC MARKETS، ممکن‌ است مشتری ها آنها را با یکدیگر اشتباه‌ بگیرند.

شرح و بررسی بروکر آی اف سی | IFCMarkets

ثبت نام در بروکر آی اف سی | انواع‌ حساب‌ بروکر IFC Markets

بروکر IFCMarkets برای‌ هر کدام‌ از پلتفرم‌های معاملاتی خود‌، حساب‌‌های مختلفی در اختیار‌ مشتریانش قرار خواهد داد. در زیر می‌توانید حساب‌های مربوط به پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 را مشاهده کنید.(شرح و بررسی بروکر آی اف سی | IFCMarkets)

 

Micro -Fixed Standard -Fixed PAMM -Fixed
$
۱
حداقل‌ دپازیت
$
۱۰۰
حداقل دپازیت
$
۱۰۰
حداقل دپازیت
اسپرد فیکس از ۱.۸ پیپ اسپرد فیکس از ۱.۸ اسپرد فیکس از ۱.۸
لوریج : ۱:۴۰۰ لوریج : ۱:۲۰۰ لوریج : ۱:۲۰۰
استاپ اوت : ۱۰٪ استاپ اوت : ۱۰٪ استاپ اوت : ۱۰٪

 

مجدداً در پلتفرم متاتریدر 5 می توانید حساب‌های با اسپرد شناور را افتتاح نمائید. دست‌کم اسپرد شناور‌ در بروکر آی اف سی مارکتس از 0.4 پیپ شروع می شود.(شرح و بررسی بروکر آی اف سی | IFCMarkets)

شرح و بررسی بروکر آی اف سی | IFCMarkets

پلتفرم‌های معاملاتی بروکر IFC

بروکر IFC Markets به جهت‌ سهولت اتصال‌ مشتریان‌ خود‌ به پلتفرم معاملاتی، سرورهای مخصوص خود‌ش را راه‌اندازی‌ نموده است‌ و از این پس به صورت‌ اتومات و بدون‌ احتیاج به VPN قادر به معامله‌ می باشید.

همچنین‌ برای متاتریدر ۴ و ۵ وب ترمینال‌هایی بدون‌ نیاز به نصب‌ و با سرعت‌ اتصال بالا‌ ارائه‌ خواهد شد.

 

بروکر IFC از آن دسته بروکرهایی می باشد که چند پلتفرم معاملاتی در اختیار‌ کاربرانش قرار داده است. IFC علاوه‌ بر پلتفرم‌های محبوب متاتریدر ۴ و ۵، پلتفرمی تحت عنوان NetTradeX نیز‌ در اختیار‌ کاربرانش قرار می دهد.

 

ثبت نام آی اف سی مارکتس IFC Markets

 

از جمله ویژگی های این پلتفرم می‌توان به معامله‌گری اتوماتیک‌، تکنولوژی‌PCI (Personal Composite Instruments) و … اشاره‌ نمود.(شرح و بررسی بروکر آی اف سی | IFCMarkets)

این بروکر دو پلتفرم متاتریدر ۴ و ۵ را هم در اختیار شما قرار می دهد. متاتریدر محبوبیت‌ زیادی بین‌ تریدرهای بازار دارد که به اندازه‌ کافی‌ با آن آشنایی دارید. براین‌ اساس امکانات این پلتفرم‌ها نیز به طور‌ کامل‌ در اختیار‌ کاربران قرار خواهد گرفت.

شرح و بررسی بروکر آی اف سی | IFCMarkets

چه نماد‌هایی‌ را می‌توان در بروکر IFC Markets معامله‌ نمود؟

بیش از 650 نماد‌ معاملاتی به وسیله IFC در اختیار معامله گران‌ قرار می گیرد که آنها را می توان به شرح‌ زیر دسته بندی کرد:

✅جفت‌ ارزها
✅فلزات گرانبها(طلا ، نقره و…)
✅تجارت CFD بر روی شاخصها( Nasdaq ، Dow Jones ، SP500 و …)
✅معامله CFD بر روی سهامها(بیش از 300 سهام کمپانی های بزرگ و معروف دنیا(اپل ، تسلا ، آمازون و…)
✅تجارت CFD بر روی کالا‌ها‌(نفت ، گاز و…)
✅معامله CFD روی رمزارزها حاوی 14 ارز دیجیتال
✅تجارت فیوچرز روی ارزهای دیجیتال

 

شرح و بررسی بروکر آی اف سی | IFCMarkets

روش‌های واریز و برداشت وجه در بروکر IFC Markets

یکی از مزیت‌های پررنگ بروکر IFC، داشتن روش‌های متنوع واریز و برداشت‌ می باشد که اصلی‌ترین آن‌ها برای‌ ما ایرانیان، امکان واریز و برداشت‌ ریالی بصورت مستقیم‌ و از طریق‌ تاپ‌ چنج می باشد.(شرح و بررسی بروکر آی اف سی | IFCMarkets)

 

ثبت نام آی اف سی مارکتس IFC Markets

 

به طور کلی روش‌های واریز و برداشت‌ وجه در بروکر IFCMARKETS به شرح زیر می باشد:

💰ریالی مستقیم‌
💰رمز ارزها دارای تتر، بیت کوین، اتریوم
💰بهترین چنج
💰وب مانی
💰پرفکت مانی
💰ویزا‌ و مسترکارت(داخل ایران در دسترس نمی باشد)
💰حواله‌ بانکی‌(داخل ایران در دسترس نیست)

 

شرح و بررسی بروکر آی اف سی | IFCMarkets

رگوله بروکر آی اف سی مارکتس | اعتبار‌ بروکر IFC Marketsش

 به یکی از مهم‌ترین قسمت های نقد‌ و بررسی‌ بروکر، یعنی بررسی اعتبار‌ رگوله می رسیم . بروکر IFC Markets مثل بسیاری‌ از دیگر بروکرهای فعال‌ در بازار‌ ایران از طریق‌ شعبه‌ آفشور خود به ایرانیان خدمات خواهد داد.(شرح و بررسی بروکر آی اف سی | IFCMarkets)

بروکر آی اف سی مارکتس دارای رگوله CySEC برای مشتریان‌ اروپایی خود می باشد. این مجوز‌ اعتبار خوبی دارد ولی متاسفانه ایرانیان تحت پوشش‌ آن نیستند. این مجوز‌ تنها مخصوص شعبه‌ اروپایی بروکر می باشد.

 

ثبت نام آی اف سی مارکتس IFC Markets

 

بروکر IFCMarkets همچنین‌ توسط دو‌ن‌هاد‌ نظارتی LABUAN FSA و BVI FSC تنظیم می گردد. رگولاتوری اول‌ متعلق‌ به مالزی و مورد دوم متعلق به جزایر ویرجین بریتانیا(از نواحی آفشور) می باشد که مسلماً این بروکر نیز تحت‌ رگوله ویرجین آیلندز به ایرانیان خدمات‌رسانی می کند.

هر دو این رگوله‌ها در سطح‌ ۳ قرار دارند و اعتبار‌ بالایی‌ نخواهند داشت.(شرح و بررسی بروکر آی اف سی | IFCMarkets)

به این نکته دقت داشته باشید که هر‌چند‌ وجود رگولاتوری خوب برای‌ بروکر بسیار‌ امر‌ مثبتی می باشد اما‌ عدم وجود رگولاتوری درجه‌ی یک لزوما به معنای بی‌اعتبار‌ بودن‌ نخواهد بود. در هر صورت به علت تحریم‌‌های‌ بین المللی عملا فعالیت‌ ایرانیان در بروکرهای دارای رگولاتوری سطح‌ ۱ ممکن‌ نخواهد بود.

همچنین‌ برخی از بروکرها به دلیل محدودیت‌های فراوان و شرایط‌ دشوار نهادهای نظارتی سطح یک، به رگوله‌های آفشور اکتفا می نمایند.(شرح و بررسی بروکر آی اف سی | IFCMarkets)

شرح و بررسی بروکر آی اف سی | IFCMarkets

بونوس بروکر IFC Markets !

این بروکر در حال حاضر دارای یک بونوس 20% بوده که مخصوص روز‌ تولد مشتریان‌ می باشد. با واریز حداقل‌ 100 دلار مشمول دریافت این بونوس معاملاتی بروکر IFC Markets می شوید.(شرح و بررسی بروکر آی اف سی | IFCMarkets)

 بروکر آی اف سی مارکتس یک پاداش‌ معرفی به دوستان را نیز‌ برای‌ مشتریان خود در نظر گرفته است. این پاداش‌ طبق‌ شرایطی به هر دو طرف(دعوت کننده و دعوت شونده) تعلق خواهد گرفت. 

 

ثبت نام آی اف سی مارکتس IFC Markets

 

بونوس‌های معاملاتی دارای قوانین و وضعیت مخصوصی می باشد که لازم‌ است قبل‌ از استفاده‌، با آنها آشنا‌ بشویم. برای کسب اطلاعات بیشتر‌ درباره‌ بونوس‌ها و پاداش‌‌های‌ بروکر IFCMARKETS با پشتیبانی‌ بروکر در قسمت تماس با ما در ارتباط باشید.(شرح و بررسی بروکر آی اف سی | IFCMarkets)

وب سایت بروکر IFC Markets

بروکر IFC Markets جهت کسب رضایت کاربران فارسی‌زبان تلاش‌ زیادی‌ می نماید. وب سایت فارسی‌ این بروکر وضعیت‌ بهتری در مقابل بسیاری‌ از دیگر بروکرها خواهد داشت و اطلاعات به طور شفاف و کامل در آن موجود‌ می باشد.

 

بیشتر بخوانید: چه عواملی بر قیمت اتر (توکن شبکه اتریوم) اثرگذار می باشد؟

 

همچنین این بروکر کانال‌‌های‌ تلگرامی داشته که یکی از آن‌ها مرتبط‌ با وبینارهایی می باشد که بروکر برگزار می نماید. برگزاری‌ این وبینارها را می‌توان از نکات مثبت این بروکر ارزیابی‌ نمود.

🔴⚫

از دیگر موردهای مثبت بروکر، ارائه‌ متون آموزشی به زبان فارسی‌ می باشد که جهت استفاده کاربران مبتدی می‌تواند مفید واقع گردد.

 همچنین بروکر IFC Markets بصورت هفتگی تحلیل‌ و اخبار‌ بازار را منتشر می نماید. 

🔴⚫

تمامی‌ موارد بالا‌ می‌تواند نقطه‌ قوتی برای این بروکر باشد‌، اما‌ علاوه‌ بر ظاهر وب سایت، باطن آن هم باید‌ بررسی‌ گردد! اعتبار‌ و بازدید‌ دامنه مختص‌ ایرانیان بروکر IFC Markets در حد متوسط‌ می باشد. اما‌ شعبه‌ اصلی‌ بازدید‌ و اعتبار بالایی‌ دارد و پراکندگی‌ مشتریان آن هم قابل قبول می باشد.(شرح و بررسی بروکر آی اف سی | IFCMarkets)

شرح و بررسی بروکر آی اف سی | IFCMarkets

پشتیبانی بروکر IFCMarkets

بروکر فارکس IFC Markets شیوه های زیادی را برای ارتباط‌ با مشتریان خود در دسترس قرار داده است.

روش‌های پشتیبانی‌ در این بروکر عبارتند از:

تلگرام
تماس تلفنی
ایمیل
واتساپ
اسکایپ
چت زنده وب سایت

آیا بروکر IFC Markets برای افتتاح‌ حساب‌ مناسب می باشد ؟

این بروکر پلتفرم‌های معاملاتی متنوعی را ارائه‌ می نماید که نکته‌ مثبتی می باشد. معامله‌گر می‌تواند با توجه به سبک‌ معاملاتی خود‌ش، در هر کدام‌ که تمایل‌ دارد‌ حساب‌ باز نماید.(شرح و بررسی بروکر آی اف سی | IFCMarkets)

 

ثبت نام آی اف سی مارکتس IFC Markets

 

خدمات دیگری که در این بروکر عرضه می گردد:

🟥تقویم درآمد‌ها‌
⬛تقویم‌ اخبار فارکس
🟥تاریخچه سود سهام
⬛بررسی بازار
🟥ایده های معاملاتی
⬛تحلیل تکنیکال و فرصت‌های‌ بازار‌
🟥تحلیلها و سیگنالهای معاملاتی اتوماتیک
⬛ویدیوهای آموزشی‌ در اینستاگرام و برگزاری‌ وبینار آموزشی

 

بیشتر بخوانید: برنامه همکاری با بروکر پاکت آپشن PocketOption

 

 

🔴⚫

این بروکر خاطر‌ نشان‌ کرده که در تلاش‌ می باشد تا خدمت‌ رسانی به مشتریان‌ ایرانی را بهتر‌ از‌ قبل و با کیفیت‌ مناسب ارائه‌ نماید. اگر تجربه فعالیت در این بروکر را دارید، حتما نظر‌ خود را در پایین‌ همین صفحه‌ برای ما کامنت بگذارید.(شرح و بررسی بروکر آی اف سی | IFCMarkets)

 

ثبت نام آی اف سی مارکتس IFC Markets

 

از طریق صفحه‌ بررسی‌ بروکرهای فارکس، می توانید به لیست دیگر کارگزاری‌‌ها‌ و جزئیات آنها دسترسی پیدا کنید.(شرح و بررسی بروکر آی اف سی | IFCMarkets)

🔴⚫

 

آیا شما نکات دیگری در مورد شرح و بررسی بروکر آی اف سی | IFCMarkets میدانید؟ می توانید دیدگاه خودتان را در انتهای همین نوشته با ما و دیگر متقاضیان به اشتراک بگذارید❤

5/5 - (36 votes)

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top