کیف پول‌های‌ الکترونیک | روند های واریز و برداشت فارکس💱

 

 

قبل از ورود به دنیای معاملات فارکس ، معامله سنگین باید یک حساب‌ معاملاتی فارکس باز کنند تا در آن موجودی و دارایی خود‌ را نگه داری کرده و با آن اقدام‌ به تجارت کرده و سرمایه خود‌ را توسعه دهند .

نسبت‌ به قدیم ، بکارگیری از خدمات بروکرها و بهره گیری از یک حساب‌ معاملاتی بسیار‌ راحت تر شده است و گزینههای فراوانی وجود دارد که قادر خواهید بود تعیین کنید‌ .

هم اکنون معامله گران‌ تنها نیاز‌ دارند که در یک بروکر نام‌نویسی کرده ، یک حساب معاملاتی تازه باز کنند ، به آن پول‌ واریز کنند و در نهایت به معامله بپردازند . پس از آن معامله گران می‌توانند مبالغ‌ خود‌ را از حساب‌ معاملاتی دریافت کرده و از سودهای خود‌ لذت‌ ببرند .

معمولا تجارت پرهزینه چند گزینه مختلف برای واریز و برداشت به حساب‌ معاملاتی روبه‌روی خود‌ دارند . هر بروکر معاملاتی فارکس تعداد زیادی روش و متد‌ شارژ و برداشت‌ فارکس را ارائه‌ می نماید که هر کدام دارای خصوصیات خود از جمله زمان پردازش درخواست‌های‌ واریز و برداشت ، روند‌ اجرا عملیاتهای پرداخت و هزینه‌ها‌ می باشد .

ولی از تایم توسعه‌ و گسترش‌ خدمات‌ پرداخت اینترنتی و کیف پولهای فارکس در سالهای اخیر ، پرداخت و شارژ الکترونیکی محبوبیت بالایی پیدا‌ کرده است‌ .

معمولا معامله‌ سنگین در هنگام‌ واریز یا برداشت به صفحه مرتبط به کیف‌ پول‌ الکترونیکی که انتخاب کرده‌اند منتقل می‌شوند تا مراحل‌ واریز یا برداشت را تکمیل‌ کنند . در بیشتر موارد تایم انجام این عملیاتهای پرداخت و تراکنشها بسیار‌ کم بوده است .

 

اطلاعات و موارد مورد نیاز در مورد‌ خریداری و فروش پول‌ الکترونیکی همانند : وب مانی ، مانی بوکرز یا اسکریل و پی پل به شرح ذیل است:

 

1 .وب مانی (WebMoney) کلیه اطلاعات مرتبط به وب مانی افتتاح‌ حساب‌ وب مانی و اینکه وب مانی یعنی چه در این صفحه از این سایت موجود‌ میباشد

2 . مانی بوکرز ( MoneyBookers Skrill) یا اسکریل : خدمات‌ مربوط به اسکریل یا مانی بوکرز به اشخاص در ایران ارائه‌ نمیشود.

3 .پی پل (PayPal) : افتتاح حساب‌ پی پل و خدمات مالی پی پل به اشخاص داخل‌ ایران ارائه داده نمیشود .

 

مزایای‌ بهره برداری از کیف‌ پول‌ الکترونیک در فارکس

 

کیف‌ پول‌های‌ الکترونیک (E -Wallet) جز روشهای غیرسنتی واریز و برداشت محسوب‌ می گردد اما به علت سرعت‌ بالا‌ بین‌ معامله‌ گران فارکس محبوبیت بالایی دارند .

تعداد بالایی از بروکرهای فروشگاه ها فارکس کیف‌ پولهای الکترونیک را به عنوان یکی از شیوه های واریز و برداشت ارائه‌ می کنند . برخی از مزایای بهره گیری از کیف پول‌ الکترونیک دارای موارد زیر می گردد :

 

زمان پردازش سریع تراکنش ها : نسبت به دیگر متدهای پرداخت ، کیف‌ پولهای الکترونیک بسیار سرعت زیادی دارند و حتی در برخی مواقع پرداختهای آنی را تضمین‌ می‌کنند .

 

نیاز‌ به هزینه‌ کمتر : در بیشتر موارد بروکرهای فارکس برای واریز از طریق کیف‌ پول‌های‌ الکترونیک هزینه‌ یا کمیسیون اضافه‌ای دریافت نمی‌کنند . در مورد برداشت‌ها‌ هم با وجود هزینه‌ مربوطه ، نسبت‌ به دیگر شیوه های پرداخت این هزینه‌ کمتر می باشد .

 

امنیت‌ بالا‌ : در صورتی که در وضعیت بدی قرار بگیرید و بروکر شما سعی‌ کند از شما کلاهبرداری کند‌ ، کمپانی ارائه‌ دهنده خدمات‌ کیف پول‌ الکترونیک می‌تواند به عنوان یک کمپانی مجزا‌ از شما پشتیبانی کرده و بدون هزینه‌ در کنار شما بایستد تا دارایی خودتان را پس بگیرید .

 

 

بهترین‌ کیف‌ پولهای الکترونیک فارکس💰

 

به طور کلی کیف پولهای الکترونیک با شرکتهای بسیاری‌ ارائه‌ شده‌ و انواع متفاوتی دارند . به همین علت است که شما الزاماً باید بدانید کدامین کیف‌ پول الکترونیک با شرایط‌ شما سازگار‌ می باشد و انتخاب آن برای شما مناسب‌ تر می باشد .

این یک مطلب کلیدی می باشد برای‌اینکه اگر یک روش پرداخت غیر قابل‌ اطمینان‌ را انتخاب نمائید ممکن‌ است‌ مشکلات اضافه‌ای سراغتان بیاید مانند تاخیر تراکنش ، سرعت‌ پایین‌ پردازش ، ‌ رد‌شدن‌ درخواست‌ برداشت‌ و غیره .

 

5/5 - (13 votes)
Scroll to Top