کیف‌ پول‌های‌ الکترونیک | شیوه های واریز و برداشت فارکس💱

قبل از ورود به دنیای معاملات‌ فارکس ، معامله گران الزاماً باید یک حساب‌ معاملاتی فارکس باز نمایند تا در آن موجودی و سرمایه خود را حفظ کرده و با آن اقدام به معامله‌ نمایید و سرمایه خودتان را توسعه دهید.

نسبت‌ به گذشته ، استفاده از خدمات‌ بروکرها و بهره گیری از یک حساب معاملاتی خیلی آسان تر شده است‌ و گزینه های متفاوتی وجود خواهد داشت که می توانید انتخاب‌ نمایید .

 

 

 

 

در حال‌ حاضر معامله گران تنها احتیاج دارند که در یک بروکر ثبت نام نموده ویک حساب معاملاتی جدید‌ باز نمایید، به آن پول واریز کنند و در نهایت به معامله بپردازند . پس از آن معامله‌ گران می‌توانند مبلغ‌های خود را از حساب‌ معاملاتی برداشت نموده و از سودهای خودتان لذت ببرند .

اکثراً معامله‌ گران‌ چندین‌ گزینه مختلف‌ برای واریز و برداشت به حساب معاملاتی روبه‌روی خود خواهند داشت. هر بروکر معاملاتی فارکس چندین روش‌ و متد شارژ و برداشت‌ فارکس را عرضه می نماید که هر کدام‌ دارای خصوصیات خود از جمله زمان پردازش درخواستهای واریز و برداشت ، طریقه انجام‌ عملیات‌های‌ پرداخت و هزینه ها می باشد .

 

بیشتر بخوانید : آشنایی با کریپتوکارنسی در فارکس بورس

 

اما از زمان توسعه‌ و گسترش‌ خدمات‌ پرداخت آنلاین‌ و کیف‌ پولهای فارکس در سالهای اخیر ، پرداخت و شارژ الکترونیکی محبوبیت بالایی پیدا‌ کرده است‌ .

در اکثر موارد معامله گران در هنگام واریز یا برداشت‌ به صفحه مرتبط به کیف‌ پول الکترونیکی که انتخاب نموده اند منتقل می‌شوند تا مراتب واریز یا برداشت‌ را تکمیل‌ کنند . معمولا زمان‌ انجام‌ این عملیات‌های‌ پرداخت و تراکنشها خیلی کم می باشد.

 

مزایا استفاده‌ از کیف پول الکترونیک در فارکس

 

مزایا استفاده‌ از کیف پول الکترونیک در فارکس

کیف‌ پول‌های‌ الکترونیک (E -Wallet) جز شیوه های غیرسنتی واریز و برداشت محسوب‌ می گردد اما به دلیل سرعت بالا بین‌ معامله گران‌ فارکس محبوبیت‌ بالایی‌ خواهند داشت.

تعداد بالایی از بروکرهای بازار‌ فارکس کیف‌ پول‌های‌ الکترونیک را به عنوان یکی از متد‌های‌ واریز و برداشت‌ عرضه می نمایند. بعضی از مزایای بهره گیری از کیف‌ پول الکترونیک شامل‌ موارد زیر می گردد :

زمان‌ پردازش سریع تراکنش ها : نسبت به دیگر متدهای پرداخت ، کیف پول‌های‌ الکترونیک خیلی سرعت‌ بیشتری‌ دارند و حتی در برخی مواقع پرداختهای آنی را تضمین می‌کنند .

 

بیشتر بخوانید : کش بک فارکس چیست ؟

احتیاج به هزینه کمتر : معمولا بروکرهای فارکس برای واریز از طریق‌ کیف پول‌های‌ الکترونیک مخارج یا کمیسیون‌ اضافه‌ای دریافت‌ نمی‌کنند . در مورد برداشت‌ها‌ هم با وجود مخارج مربوطه ، نسبت به دیگر روش‌های‌ پرداخت این هزینه کمتر می باشد .

امنیت بالا : در صورتی که در شرایط بدی قرار بگیرید و بروکر شما سعی نماید از شما کلاهبرداری کند ، شرکت‌ ارائه دهنده خدمات کیف‌ پول الکترونیک می‌تواند به عنوان یک شرکت‌ مجزا از شما حفاظت کرده و بدون‌ مخارج در کنار شما بایستد تا سرمایه‌ خودتان را پس بگیرید .

بهترین کیف پول‌های‌ الکترونیک فارکس

بهترین کیف پول‌های‌ الکترونیک فارکس💰

به حالت کلی کیف پول‌های‌ الکترونیک به وسیله کمپانی های فراوانی عرضه شده‌ و انواع متفاوتی دارند . به همین دلیل می باشد که شما حتما باید بدانید کدام کیف‌ پول‌ الکترونیک با شرایط شما سازگار‌ بوده‌ و انتخاب آن برای شما مناسب‌ تر می باشد.

این یک مطلب کلیدی می باشد زیرا چنانچه یک روش پرداخت غیر قابل اطمینان‌ را انتخاب‌ نمایید امکان‌پذیر می باشد مشکلات اضافه‌ای سراغتان بیاید شبیه تاخیر تراکنش ، سرعت‌ پایین پردازش ، ‌ رد‌شدن‌ درخواست‌ برداشت و غیره .

در این قسمت شما را با بهترین و محبوب‌ ترین کیف پول‌های‌ الکترونیک فارکس آشنا خواهیم کرد و با هم به نکات مثبت و منفی هر کدام‌ خواهیم پرداخت تا شما بتوانید بهترین‌ گزینه را برای معاملات‌ خودتان  در forexboors.com انتخاب نمائید .

5/5 - (12 votes)
Scroll to Top