ETORO برای تأمین بودجه فناوری های بلوکی 100 دلار درامد افزایش می دهد 

راهکار ETORO برای تأمین بودجه فناوری های بلوکی

برجسته ترین کارگزار تجارت و سرمایه گذاری جهانی جهان از 100 میلیون دلار جمع آوری مالی برای کمک به توسعه کارگزار در بازارهای جدید و همچنین ادامه تحقیق و توسعه خود در مورد فناوری BLOCKCHAIN و دیجیتالی کردن بیشتر دارایی ها خبر داد. بودجه توسط China Minsheng Financial هدایت می شد. سرمایه گذاران زیر نیز در فراهم کردن این بودجه همکاری داشتند: SBI Group ،World Wide Invest ،Korea Investment Partners

روچیلد مشاور مالی در دادرسی بود

کارگزار eToro با پشتیبانی ELITE Club Deal، پلتفرم خصوصی قرار گیری اوراق بورس لندن جمع آوری سرمایه خود را به پایان رساند. eToro از سال 2015 بخشی از برنامه ELITE بورس اوراق بهادار لندن بوده است.

با افزودن سرمایه گذاری جدید، سرمایه کسب و کار به 162 میلیون دلار افزایش یافته است، که به معنای رشد قابل توجه تجارت تا حدی ناشی از تقاضا برای سرمایه گذاری در بازار ارزهای رمزپایه می باشد.

eTORO با چشم انداز دموکراتیک کردن بازارهای مالی با در دسترس قرار دادن گزینه های معاملات و سرمایه گذاری ساخته شد.

از زمان راه اندازی eToro، آنها تقاضای زیادی از مشتری برای رویکرد خود مشاهده کرده اند و اعلامیه مهمترین علامت گذاری در موفقیت است که آنها داشته اند و نشانگر دوره ی جدیدی از گسترش کسب و کار آنهاست.

این دوره از سرمایه گذاری برای کمک به eToro برای توسعه بیشتر زیر ساخت های فناوری خود برای حمایت از رشد سریعی که اخیرا کسب کرده اند، حیاتی خواهد بود.

همچنین به eToro کمک می کند تا وارد بازارهای جدید شود، آنها را قادر می سازد تا رویکرد اجتماعی خود را جهت سرمایه گذاری برای افراد بیشتری در سراسر جهان فراهم آورند و دسترسی امن و مطمئن افراد بیشتری را به بازارها فراهم کنند.

 

با ادامه تغییر فن آوری جدید در امور مالی eToro، می خواهد در خط مقدم این تغییر باقی بماند. Yoni Assia  مدیر عامل و بنیانگذار eToro Yoni در بیانیه ای خطاب به جمع آوری کمک های مالی گفت: این امر به eToro، کمک می کند تا به ادامه کار خود در بازار بلاک چین و توسعه دارایی های دیجیتال ادامه دهد.

در یک دوره ده ساله، از 2007 تا2017 eToro جامعه ای با بیش از 9 میلیون ایجاد کرده است. بیش از یک میلیارد سپرده مشتری و ثبت نام بیش از یک میلیون نفر فقط در Q4 دریافت کرده است.

همه موارد فوق منجر به تبدیل شدن دوره قابل توجهی برای کارگزار در سطح جهان شده است که در تلاش برای افزایش تعداد شرکت ها است.

امتیاز بده لطفا!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top