توضیح و بررسی‌ بروکر آمارکتس | AMarkets

 

 بروکر آمارکتس از سال ۲۰۰۷ مشغول‌ به فعالیت می باشد و دفتر آن در جزیره سنت وینسنت ثبت شده است و در کشور‌های‌ روسیه، اوکراین، انگلستان، ترکیه، قبرس، ارمنستان، تایلند، آفریقای جنوبی و چندین‌ کشور دیگر نمایندگی‌ دارد‌. 

 

 

بروکر AMarkets در سال‌های گذشته‌ خدمات‌ خوبی عرضه داده و پشتیبان‌ فارسی بسیار‌ خوب‌ و قابل قبولی دارد و همین موجب شده‌ که در کنار روبوفارکس و آلپاری به یکی از بروکرهای محبوب‌ در میان‌ ایرانیان تبدیل شود.

 

نام‌ بروکر آمارکتس | AMarkets
خدمات‌ به ایران
امتیاز‌ کاربران ۳.۹(۸۲)
دفتر مرکزی سنت‌ وینسنت
سال تأسیس
تلفن 447309224011+
ایمیل info@forexboors.com
رگوله اصلی FSASVG , Financial Commission
رگوله برای‌ ایرانیان FSASVG
حداقل‌ واریزی ۱۰۰ دلار
حداکثر لوریج ۱:۳۰۰۰
نماد‌های‌ معاملاتی بیشتر از ۲۰۰ نماد معاملاتی
پلتفرم‌های معاملاتی MT4 , MT5
واریز و برداشت ریالی , پرفکت‌مانی , تتر , تاپ‌ چنج , اسکریل
پشتیبان تلگرام
پشتیبانی‌ فارسی
کپی تریدینگ
حساب اسلامی
اجازه‌ اسکالپ

 

 

 

توضیح و بررسی‌ بروکر آمارکتس | AMarkets

وارد شدن به سایت بروکر آمارکتس

بروکر آمارکتس خدمات بسیار‌ خوبی‌ به برای فارسی‌زبانان مهیا نموده است‌. از جمله سایت‌ این بروکر که جدیدا بازطراحی شده است. پیشنهاد می کنیم در سایت این بروکر گشت‌ و گذاری بکنید.

ثبت نام بروکر آمارکتس AMarkets

 

کارگزاری آمارکتس جهت متصل‌ شدن‌ مشتریان‌ خود‌ به حساب‌‌های‌ معاملاتی بدون‌ نیاز به VPN و محدودیت‌، 5 سرور جدید‌ برای‌ متاتریدر 4 و 5 در دسترس قرار داده است. جهت متصل شدن به سرورها در کامپیوتر می توانید طبق راهنمای زیر‌ مراحل را انجام نمایید.

از منوی File در منو متاتریدر گزینه login To Trade Account را انتخاب نمایید. در پنجره باز شده‌، در کادر‌ اول شماره حساب‌ معاملاتی و در کادر دوم رمز‌ ورود‌ به حساب‌ معاملاتی خودتان را وارد نمایید.

در کادر‌ سوم یکی از آدرس سرور‌هایی که در ادامه‌ مشاهده‌ خواهید کرد را به نسبت نسخه‌ حساب‌ خودتان (MT4 یا MT5) وارد نموده، سپس دکمه login را کلیک کنید.

سرورهای مخصوص‌ متاتریدر ۴ :

۱۸۵.۱۰.۷۲.۴:۴۴۴
۸۲.۹۹.۲۳۸.۸۵:۴۴۴
سرورهای مخصوص‌ متاتریدر ۵ :

۱۸۵.۱۰.۷۲.۴:۴۴۶
۱۵۷.۱۷۵.۷۴.۲۲۴:۴۴۳
۸۲.۹۹.۲۳۸.۸۵:۴۴۶
لطفا دقت داشته باشید که سرور‌های اعلام‌ شده فقط‌ به منظور حساب‌‌های‌ واقعی(Real) خواهند بود.

توضیح و بررسی‌ بروکر آمارکتس | AMarkets

انواع‌ حساب در بروکر آمارکتس ✔ حساب‌های‌ معاملاتی AMarkets

 تنوع حساب در هر بروکر می‌تواند به تصمیم‌گیری در مورد انتخاب‌ آن به کاربران‌ کمک‌ نماید.  در ادامه‌ به بررسی انواع‌ حساب‌‌های‌ موجود در این بروکر اشاره خواهیم نمود.(توضیح و بررسی‌ بروکر آمارکتس | AMarkets)

 

ثبت نام بروکر آمارکتس AMarkets

 

این بروکر عرضه دهنده ۳ نوع حساب‌‌ معاملاتی می باشد:

🔴حساب‌ Standard
⚫حساب‌ Fixed
🔴حساب‌ ECN

همچنین‌ حساب اسلامی یا بدون‌ سواپ نیز‌ برای‌ معامله‌گران ایرانی درنظر گرفته شده که در ادامه‌ به آن خواهیم پرداخت.

 واریز و برداشت‌‌ها‌ با ارزهای متفاوت مانند‌ دلار، یورو، روبل و ارزهای دیجیتال مانند بیت‌کوین به‌صورت آنی‌ انجام‌ خواهد شد. 

تمامی‌ حساب‌ها‌ در انواع‌ Market Execution و Instant با اسپردهای پایین‌ که از 0.2 پیپ شروع خواهد شد به مشتریان این بروکر ارائه می شود.(توضیح و بررسی‌ بروکر آمارکتس | AMarkets)

دست‌کم واریز در حساب‌های معاملاتی بروکر آمارکتس 100 دلار می باشد، منتها در حساب‌ ECN حداقل‌ میزان‌ واریز 200 دلار خواهد بود.

در حساب‌ فیکس اسپرد ثابت می باشد. در حساب‌ ECN نیز‌ کمیسیون‌ بابت‌ هر لات‌ معامله‌ 5 دلار می باشد.

 

Fixed Standard ECN
$
۱۰۰
حداقل دپازیت
$
۱۰۰
حداقل‌ دپازیت
$
۲۰۰
حداقل دپازیت
اسپرد فیکس از ۳ پیپ اسپرد شناور از ۱.۳ پیپ اسپرد شناور‌ از ۰ پیپ
لوریج : ۱:۳۰۰۰ لوریج : ۱:۳۰۰۰ لوریج : ۱:۳۰۰۰
استاپ اوت : ۲۰٪ استاپ اوت : ۲۰٪ استاپ اوت : ۴۰٪
بدون‌ کمیسیون بدون‌ کمیسیون کمیسیون‌ ۵ دلار در هر لات‌
حساب‌ اسلامی : دارد حساب‌ اسلامی : دارد حساب‌ اسلامی : دارد‌

افزایش‌ لوریج بروکر آمارکتس در سال ۱۴۰۱

بروکر آمارکتس از تاریخ ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ سقف لوریج حساب‌های خود را افزایش داده اند. اکنون کاربران می‌توانند در هر ۳ حساب‌، با دقت به مقدار‌ واریزی خودشان به حسابشان، لوریج را تا سقف ۳۰۰۰ انتخاب‌ نمایند.

حداقل مبلغ‌ واریزی برای‌ انتخاب لوریج به شرح زیر می باشد:

 

اکوئیتی نسبت لوریج
۰ تا ۱۰۰۰ ۱:۳۰۰۰
۱.۰۰۰ تا ۵.۰۰۰ دلار ۱:۲۰۰۰
۵.۰۰۰ تا ۱۰.۰۰۰ دلار ۱:۱۰۰۰
۱۰.۰۰۰ تا ۵.۰۰۰ دلار ۱:۵۰۰
بیشتر از ۵۰.۰۰۰ دلار ۱:۲۰۰

 

 

بروکر AMarkets اهرم معاملاتی را برای جفت‌‌های‌ BTC/USD و BTC/EUR به ۱:۱۰۰ و برای‌ دیگر رمزارزها به ۱:۱۰ افزایش‌ می دهد.

 

توضیح و بررسی‌ بروکر آمارکتس | AMarkets

درباره‌ بروکر امارکتس

امارکتس نه تنها یکی از شناخته‌ شده‌ترین بروکرها بین ایرانیان می باشد بلکه‌ یکی از بروکرهای می باشد که به ایرانیان خدمات بسیار مناسبی عرضه می کند.(البته تلفظ‌ صحیح عنوان این بروکر اِی مارکتس می باشد.)(توضیح و بررسی‌ بروکر آمارکتس | AMarkets)

 

ثبت نام بروکر آمارکتس AMarkets

 

بعضی هم آن را بروکر آ مارکت یا بروکر ای مارکت هم تلفظ می کنند!(به هر حال آ مارکتس از همه مشهورتر می باشد).

این بروکر ۱۴ سال سابقه‌ دارد‌ و در این مدت‌ نشان داده که برای‌ اعتبار‌ خود ارزش قائل می باشد. در طی این سال‌ها که ایرانیان فراوانی با این بروکر به دنیای فارکس پا گذاشته‌اند شکایتی در پرداختی‌های این بروکر نقل نشده است‌.

لذا می‌توان گفت اگر این بروکر در آینده‌ هم به همین خوبی‌ عمل‌ نماید جای‌ نگرانی وجود نخواهد داشت و می‌توانید به سادگی به این بروکر اعتماد نمایید.(توضیح و بررسی‌ بروکر آمارکتس | AMarkets)

 

توضیح و بررسی‌ بروکر آمارکتس | AMarkets

اعتبار‌ و رگوله بروکر آمارکتس | AMarkets

در رابطه‌ با رگولاتوری آمارکتس باید بدانید که این بروکر در FSA سنت‌ وینسنت به شماره 22567 IBC 2015 ثبت‌ شده است.
ما این مجوز‌ را استعلام نموده ایم تا از صحت آن مطمئن شویم.(توضیح و بررسی‌ بروکر آمارکتس | AMarkets)

بروکر امارکتس نیز تحت پوشش‌ Financial Commission که یک نهاد مستقل برای‌ حل اختلاف‌ بین بروکر و خریدار است‌ قرار‌ دارد. همچنین‌ حساب‌‌های‌ مشتریان نیز توسط این کمیسیون مالی تا سقف ۲۰ هزار‌ یورو در هر شکایت‌ تحت‌ بیمه قرار خواهد گرفت.

 

بیشتر بخوانید: شرح و بررسی بروکر آی اف سی | IFCMarkets

 

رگولاتوری آمارکتس، رگولاتوری درجه‌ یک جهانی نخواهد بود. هرچند باید دقت کنید که رگولاتوری‌های درجه اول‌ جهان شرایط‌ سفت‌ و سختی‌ برای‌ بروکرها ایجاد‌ می نمایند و ایرانیان را نیز‌ پوشش‌ نخواهند داد!(توضیح و بررسی‌ بروکر آمارکتس | AMarkets)

🔴⚫

در مجموع با وجود سابقه‌ و اعتبار خوب‌ آمارکتس ما این بروکر را در لیست‌ بروکرهای برگزیده خود‌ قرار داده‌ایم.(توضیح و بررسی‌ بروکر آمارکتس | AMarkets)

 

توضیح و بررسی‌ بروکر آمارکتس | AMarkets

سامانه کپی‌تریدینگ آمارکتس

یکی از خدمات‌ این بروکر، سیستم کپی‌تریدینگ می باشد.

🔴⚫

تریدرهای باسابقه‌ و ماهرتر معاملات حساب‌ خود‌ را در معرض بررسی‌ و مقایسه سرمایه‌گذاران قرار خواهند داد. سرمایه‌گذاران نیز‌ می‌توانند با بررسی‌ و انتخاب‌ استراتژی‌های موجود در یک استراتژی سودده سرمایه‌گذاری نمایند.(توضیح و بررسی‌ بروکر آمارکتس | AMarkets)

 

ثبت نام بروکر آمارکتس AMarkets

 

بسیاری از اشخاص هستند که در بازار‌ فارکس خبره می باشند و توانایی‌ تحلیل و کار‌ کردن را دارند اما به علت نداشتن سرمایه‌ کافی‌ نمی‌توانند فعالیت‌ نمایند.

و یا برعکس‌ افرادی هستند که سرمایه‌ کافی‌ دارند و علاقه‌مند‌ می باشند در فارکس فعالیت‌ نمایند اما‌ علم و دانش تحلیل‌ تکنیکال را نخواهند داشت.(توضیح و بررسی‌ بروکر آمارکتس | AMarkets)

در اینجا‌ سیستم کپی تریدینگ بروکر آمارکتس به کمک‌ این اشخاص آمده است. این سیستم بستری را فراهم می نماید که دو طرف‌ بتوانند به بهترین‌ شکل‌ با هم همکاری‌ نمایند. شما به عنوان سرمایه‌گذار پول‌ خود‌ را داخل‌ سیستم قرار داده و معامله‌گر‌ با آن برای‌ شما کار‌ می نماید و سود‌ آن به طور‌ مساوی بین‌ دو طرف‌ تقسیم‌ خواهد شد.

 

بیشتر بخوانید: بروکر آلپاری Alpari

 

شما می توانید با بررسی‌ سوابق معاملاتی افراد و نتیجه سود‌ و ضررهای معاملات‌ گذشته آنها، انتخاب کنید که کدام معامله‌ گر به منظور شروع‌ همکاری‌ مناسب‌ می باشد.(توضیح و بررسی‌ بروکر آمارکتس | AMarkets)

بروکر آمارکتس با فراهم کردن بستری‌ امن‌ در ضمینه کپی‌ تریدینگ توانسته اشخاص ماهر زیادی‌ را استخدام نموده که می‌توانید‌ با آنها همکاری‌ داشته باشید.

 

توضیح و بررسی‌ بروکر آمارکتس | AMarkets

تنوع‌ بالای نمادهای قابل معامله‌

این بروکر توانسته در زمینه تنوع حساب‌های معاملاتی بسیار مطلوب عمل‌ نماید. شما در آمارکتس قادر خواهید بود طیف‌ وسیعی از نماد‌ها‌ را معامله نمایید.(توضیح و بررسی‌ بروکر آمارکتس | AMarkets)

 

ثبت نام بروکر آمارکتس AMarkets

 

این تنوع‌ می‌تواند سلیقه‌ی متنوع تریدرهای مختلف‌ را تأمین نماید.

فارکس : ۴۲ جفت ارز فارکس
فلزات : ۷ فلز حاوی طلا، نقره، مس، روی، الومینیوم، روی و پلاتینیوم
وسیله : ۱۱ تولید حاوی نفت خام و نفت برنت، گاز، گندم، سویا و …
شاخص‌ : ۱۶ شاخص از جمله شاخص‌ داوجونز، نزدک و شاخص بورس‌های‌ ژاپن، المان، انگلیس، ایتالیا، چین‌، روسیه و همچنین‌ شاخص‌ دلار
سهام : 142 سهم شرکت‌های‌ بزرگ‌ دنیا‌ از جمله تسلا، اپل، گوگل، آمازون، BOA و …
کریپتوکارنسی : ۲۰ رمز ارز‌ شامل‌ بیتکوین، اتریوم، لایتکوین، دش، بیتکوین کش، ریپل، ترون، ایاس، مونرو، پولکا، کاردانو، اتریوم کلاسیک‌ و…
اوراق قرضه‌ : امکان معامله‌ اوراق قرضه‌ آمریکا و آلمان

ارائه‌ی حساب اسلامی در بروکر AMarkets

کمتر بروکری حساب‌ بدون سوآپ آن‌هم بدون محدویت زمانی‌ و کمیسیون اضافه‌ ارائه می نماید.(توضیح و بررسی‌ بروکر آمارکتس | AMarkets)

مخصوصا که این امکان‌ روی حساب‌ ECN باشد.(توضیح و بررسی‌ بروکر آمارکتس | AMarkets)

در بروکر آمارکتس می‌توانید برای تمام‌ حساب‌های خود درخواست‌ تغییر‌ به حساب اسلامی داده که دیگر روی جفت‌ارزها و فلزات سوآپ به شما تعلق‌ نخواهد گرفت. دقت نمایید که کریپتو و استاک و شاخص‌‌ها‌ کماکان دارای سوآپ می باشند.(توضیح و بررسی‌ بروکر آمارکتس | AMarkets)

 

توضیح و بررسی‌ بروکر آمارکتس | AMarkets

میزان اسپرد در بروکر آمارکتس

اسپرد مهمترین شاخصی می باشد که مقدار‌ کارمزدی که قرار می باشد شما به بروکر بپردازید را نشان‌ می‌دهد. اسپرد در واقع‌ تفاوت‌ نرخ Ask و Bid یا همان خرید‌ و فروش می باشد. 

اسپرد در بروکر آمارکتس چقدر می باشد؟

بروکر آمارکتس تنوع‌ مناسبی در روش‌های شارژ حساب و همچنین‌ برداشت‌ وجه‌ خواهد داشت. شما در این بروکر می‌توانید از روش‌‌های‌ زیر برای‌ واریز و برداشت‌ استفاده‌ کنید:

💎ریالی مستقیم‌
💎ریالی تاپ چنج
💎اسکریل
💎پرفکت مانی
💎تتر

انتخاب روش‌ مناسب برای‌ شارژ حساب‌ در بروکر آمارکتس، و یا برداشت‌ حساب‌، به شخص معامله‌گر بستگی خواهد داشت. درصورتی‌که تجربه‌ کافی‌ دارید قادر خواهید بود از روش‌ رمز ارز یا پرفکت مانی استفاده نمایید. اگر کم تجربه هستید‌ می‌توانید‌ از روش‌های شارژ حساب‌ ریالی مستقیم‌ و تاپ‌ چنج استفاده‌ نمایید.(توضیح و بررسی‌ بروکر آمارکتس | AMarkets)

 

ثبت نام بروکر آمارکتس AMarkets

 

اگر طریقه‌ استفاده‌ از تاپ‌ چنج را نمی‌دانید، خواهش میکنم این موضوع را مطالعه کنید.(توضیح و بررسی‌ بروکر آمارکتس | AMarkets)

بونوس‌های تشویقی

بروکر AMarkets کلکسیونی از پاداش‌‌ها‌ برای‌ کاربران خود‌ فراهم نموده که می توانید از آنها برای‌ معاملات‌ خود‌ استفاده نمائید. در ادامه‌ به تعدادی از بونوس‌های تشویقی این بروکر اشاره‌ می نماییم.(توضیح و بررسی‌ بروکر آمارکتس | AMarkets)

واریز بدون کمیسیون‌ در AMarkets

 آ مارکتس هم مانند‌ روبوفارکس هر میزان مبلغی که بابت کمیسیون‌ واریز  نموده باشید را به شما باز‌ خواهد گرداند. 

 

توضیح و بررسی‌ بروکر آمارکتس | AMarkets

انواع جایزه ها | بونوس قابل‌ معامله‌ تا ۲۰ درصد وجه واریزی

یکی از بونوس‌های قابل اعتماد این کارگزاری، ولکام بونوس آن می باشد که جدیدا افزایش یافته است.  شما می‌توانید تا ۲۰ درصد وجه دپوزیت خود را به عنوان بونوس دریافت نمایید. این بونوس قابل‌ معامله‌ و ضرر می باشد اما قابل برداشت‌ نخواهد بود.

همچنین‌ بونوس اعتباری دیگری وجود دارد که ۱۰۰ دلار می باشد. این بونوس قابل ضرر نخواهد بود، ولی تحت‌ شرایطی قابل‌ برداشت‌ می‌باشد.(توضیح و بررسی‌ بروکر آمارکتس | AMarkets)

 

ثبت نام بروکر آمارکتس AMarkets

 

این بونوس تنها در حساب‌های فیکس و استاندارد و در متاتریدر ۴ قابل‌ دریافت می باشد.(توضیح و بررسی‌ بروکر آمارکتس | AMarkets)

برنامه‌‌ وفاداری با کش‌بک

شما می توانید بعد‌ از هر معامله مبلغی به عنوان کش‌بک از بروکر به عنوان بونوس قابل معامله دریافت‌ نمایید. این کش‌بک ۵ سطح‌ دارد که در سطح‌ پنجم به ازای هر لات معامله‌ ۱۷ دلار دریافت‌ خواهید نمود.(توضیح و بررسی‌ بروکر آمارکتس | AMarkets)

 

توضیح و بررسی‌ بروکر آمارکتس | AMarkets

عدم احتیاج به ارسال‌ مدرک برای تایید‌ آدرس‌

برای مقابله با پولشویی تا حدودی در همه ی بروکرها شما باید مدارک‌ ضروری برای‌ احراز هویت‌ و تأیید آدرس‌ پستی‌ خودتان را ارسال‌ نمایید. به منظور احراز‌ هویت می توانید به راحتی از تصویر‌ کارت‌ ملی‌ یا کارت‌شناسایی یا گذرنامه یا … استفاده نمایید.(توضیح و بررسی‌ بروکر آمارکتس | AMarkets)

 

ثبت نام بروکر آمارکتس AMarkets

 

برای‌ تأیید آدرس‌ افراد‌ معمولا‌ از قبض های خدماتی مانند قبض آب یا برق یا … استفاده‌ می نمایند. روند‌ تأیید آدرس‌ گاهی سخت، خسته‌کننده و دست‌وپاگیر خواهد بود. مخصوصا که مدت‌‌هاست‌ در ایران قبض فیزیکی صادر نمی گردد. یکی از مزایای‌ این بروکر این می باشد که از شما فقط مدارک‌ احراز‌ هویت‌ را طلب می نمایند و دیگر لازم‌ نیست آدرس‌تان را هم تأیید نمایید.

 

بیشتر بخوانید: معامله‌ کریپتوکارنسی در بروکر پاکت آپشن PocketOption

ارائه تحلیل‌‌های‌ روزانه تکنیکال و فاندامنتال

یکی از مزایای‌ دیگر این کارگزاری‌، عرضه تحلیل‌های تکنیکال و فاندامنتال بازار‌ فارکس به‌صورت روزانه‌ می باشد.

تحلیل‌ها‌ به صورت روزانه در تمامی شبکه های اجتماعی‌ و وب‌سایت‌ بروکر در اختیار‌ مشتریان قرار خواهد گرفت(توضیح و بررسی‌ بروکر آمارکتس | AMarkets)می‌توانید از خدمات‌ آن در زمینه‌های زیر‌ استفاده نمایید.

✅تحلیل تکنیکال
✅تحلیل فاندامنتال
✅مقاله‌های آموزشی
✅وبینارهای آموزشی‌
✅راهنمایی در ارتباط‌ با بازار‌ فارکس

 

ما با توجه به خدمات‌ مناسب آمارکتس در طی این سال‌ها این بروکر را جزء‌ بروکرهای معتبر‌ و منتخب‌ ارزیابی‌ خواهیم کرد.

 

توضیح و بررسی‌ بروکر آمارکتس | AMarkets

آموزش‌ بروکر آمارکتس ✔ نام‌نویسی در بروکر آمارکتس

در ادامه‌ معرفی AMarkets، شما را با نحوه اسم‌نویسی در آن بیشتر آشنا خواهیم کرد.

مرحله اول نام‌نویسی در بروکر آمارکتس | ثبت‌ اطلاعات فردی

از طریق لینک موجود در این صفحه وارد سایت بروکر خواهید شد.

 اطلاعات شخصی خودتان را با حروف لاتین وارد نمایید.

همچنین‌ شرایط‌ توافق نامه و سیاست‌های‌ حفظ حریم‌ شخصی را با دقت‌ مطالعه‌ نمایید و چنانچه موافق‌ بودید تیک مربوط به آن را بزنید.

در پایان‌ روی دکمه افتتاح‌ حساب کلیک نمایید.

 

مرحله دوم اسم‌نویسی در بروکر آمارکتس | تایید ایمیل

پس از مرحله‌ اول‌ نام‌نویسی شما انجام‌ می گردد.

در صفحه‌ جدید از شما خواسته‌ می‌شود که ایمیل خود را چک کنید. با رفتن‌ به صندوق دریافت، ایمیلی که از طرف‌ بروکر برای شما ارسال شده است را باز کرده‌ و اطلاعات‌ حساب‌ خودتان را مشاهده نمایید.

نام‌ کاربری، رمز‌ عبور‌ و غیره همگی برای‌ شما فرستاده خواهد شد.

در ادامه‌ ایمیل تاییدیه را باز نمایید و زیر دکمه تایید کنید را کلیک نمایید.

 

مرحله‌ سوم ثبت نام بروکر آمارکتس | تایید‌ تلفن

در بخش بعد‌ وارد کابین‌ شخصی‌ خود‌ خواهید شد. در این مرحله شما نیازمند‌ تایید‌ تلفن همراه خودتان می باشید.

اگر تلفن اتفاق که وارد کردید صحیح می باشد، دکمه تایید‌ را کلیک نمائید.

اگر نیاز به تغییر‌ شماره تلفن همراه داشتید، شماره‌ جدید را وارد نموده و تایید‌ نمایید.
پس از زدن‌ دکمه تایید‌ یک پیام حاوی کد تایید‌ به تلفن همراه شما ارسال می گردد. کد را وارد کرده و تایید‌ نمایید.

درصورتی‌که تمام مرحله‌ها را به‌درستی‌ انجام‌ داده باشید در ادامه‌ بر روی گزینه تائید هویت کلیک نمایید.
مرحله‌ چهارم نام‌نویسی بروکر آمارکتس | احراز‌ هویت‌
آخرین مرحله از نام‌نویسی، تایید هویت‌ شما می باشد.

در این مرحله‌ نیاز می باشد که کلیه اطلاعاتی‌ که از شما خواسته‌ شده‌ را دقیقا شبیه مدرک‌های شناسایی‌ خود‌ وارد نمائید. تمامی‌ فیلدها حتما باید با حروف لاتین پر گردد. همچنین تمامی تاریخ‌‌ها‌ بایستی به میلادی وارد گردد. چنانچه در محاسبه‌ تاریخ تولد خودتان به میلادی مشکل‌ دارید از طریق سایت time.ir می‌توانید‌ این کار‌ را انجام‌ بدید.

در این قسمت‌ تصویر‌ کارت بانکی‌ خودتان را با رعایت‌ نکات ایمنی‌ بارگزاری‌ نمایید. دقت داشته باشید که تصویر‌ کارتی را باید‌ بارگزاری‌ نمایید که قصد‌ واریز و برداشت‌ از آن را برای‌ فعالیت در بروکر دارید.(توضیح و بررسی‌ بروکر آمارکتس | AMarkets)

 

ثبت نام بروکر آمارکتس AMarkets

 

در این قسمت‌ صفحه‌ اول پاسپورت‌ یا کارت ملی‌ خودتان را بارگزاری نمایید. تصویر نباید اسکن شده‌ باشد و همچنین همه اطلاعات‌ به خصوص شماره‌ ملی شما باید واضح و خوانا باشد‌.
پس از بارگزاری‌ معمولا ۲۴ تا ۴۸ ساعت زمان‌ می برد تا مدارک شما تایید گردد.(توضیح و بررسی‌ بروکر آمارکتس | AMarkets)

 

 

بیشتر بخوانید: زمان‌سنجی بازار معاملاتی هات فارکس (2022)

جمع‌بندی و نتیجه‌گیری‌

با توجه به این‌ که بروکر هات‌فارکس و اف‌بی‌اس و فارکس‌تایم دیگر به معامله‌گران ایرانی خدمات نخواهند داد، آمارکتس یکی از گزینه‌های باقی‌مانده‌ی خوب و قابل قبول برای تریدرهای ایرانی می باشد که می‌خواهند با اطمینان خاطر و ترس از ریسک‌های ناشی‌ از کلاهبرداری بروکر روی معاملات‌ خودشان تمرکز نمایند.(توضیح و بررسی‌ بروکر آمارکتس | AMarkets)

 

ثبت نام بروکر آمارکتس AMarkets

 

 

آیا شما نکات دیگری در مورد توضیح و بررسی‌ بروکر آمارکتس | AMarkets میدانید؟ می توانید دیدگاه خودتان را در انتهای همین نوشته با ما و دیگر متقاضیان به اشتراک بگذارید❤

5/5 - (34 votes)

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top