سود در مدیریت حساب‌ به‌چه‌نحو بدست‌ می اید ؟

 

در مدیریت حساب‌ راه هایی وجود دارا است تا این مدیران حساب از سودی بهره‌مند شوند .

اولین روشی است که در قرار داد‌ میان مدیر‌ حساب‌ مالی و کاربر نوشته‌ خواهد شد که یکسری نکات و بندهای مالی نوشته‌ می گردد در قسمتی از این قرار داد‌ پولی که این مدیر‌ برای سبد گردانی شما میگرداند تعلق میگیرد‌ میتواند بصورت گرفتن مبلغی به عنوان اشتراک باشد .

در نوعی دیگر مدیر‌ حساب شما میتواند قانونی بر اندازه سودی که شما میکنید درج کند یعنی اگر شما بیشتر‌از‌چیزی که نوشته شود‌ بهره بدست اوردید .

این بهره به مدیر حساب‌ شما تعلق میگیرد‌ و معمولا به این شکل است که در بروکر مورد‌نظر‌ این مدیران حسابی را بازمیکنید و انها دسترسی کاملی نسبت‌ به حساب‌ شما دارند .

پس با بازکردن تعداد بسیاری معامله باعث ازدیاد سود و گرفتن ان می انجامد درصورتی‌که بر این نظر بودید میزان معاملات و دقت بده‌وبستانها را ذکر‌ نمائید .

 

حساب پم در حساب‌های‌ مدیریتی فارکس چیست ؟

حساب پم (pamm ) یا percent allocation management module حسابی‌ کم ریسک بوده است .

که اشخاص بی‌شمار زیادی مورد‌ بهره برداری قرار میدهند به حساب‌ مدیریتی گفته میشود‌ که افرادی که دانش و تجربه در بازارهای مالی دارند مورد‌ استفاده‌ قرار میدهد .

به این صورت است که شما سرمایه ای را نزد یک ترید ماهر که بهره زیادی بدست‌ میاورد میسپارید و او نیز از بهره بدست‌ اورده از سود سرمایه‌ گذار‌ را برای خودش برمیدارد این میزان سود مبلغی است که شما و ان تریدر توافق‌ میکنید .

پس به صورت کلی‌ به سرمایه‌ گذاری بر روی فردی‌ سوداگر بهره ده گفته میشود که نسبتی از این سود‌ به ان تریدر تعلق‌ خواهد گرفت .

میزان دارایی ای که شما در دست این معامله‌گر‌ قرار میدهید توسط بروکر ( عاملی ) مشخص میشود .

و شما به راحتی سابقه این تریدرها را مورد‌ تحقیق قرار میدهید و نسبت‌ به روال صعودی یا استراتژی و هر چیز که برای سرمایه خود نسبت‌ به ان فرد‌ در نظر‌ دارید شخص مورد‌ نظرتان را گزینش میکنید .

تنها در شرایط‌ حساب پم الزاماً باید لحظه‌ ای حساب‌ خودتان را را مورد وارسی قرار بدهید که اگر احساس کردید سرمایه شما به خطر‌ افتاده است وجه خود را با ارتباط‌ با بروکر خارج بکنید و استراتژی دیگری برای وجه خود‌ تشریح بکنید .

چنانچه مثالی را برای شما بخواهیم راجب حساب‌ پم در نظر بگیریم به اینگونه خواهد شد که :

شما 300 دلار نزد تریدر میگذارید ان وجه به 1000 دلار میرسد و افزون بر 330% بهره معادل 700 دلار سود میکنید .

حال این وجه میان شما و کارگزاری‌ و شخص‌ تریدر توزیع خواهد شد این مبالغ شامل‌ درصدی تعیین شده از سوی کارگزاری و درصدی تعیین گشته برای شخص‌ تریدر شده‌ است‌ .

پس در صورت‌ دیدن میزان‌ سودی که بدست اوردید بایستی در نظر‌ داشته باشید این مبالغ تا حدی توزیع خواهد شد و این درصدها در قراردادی که ابتدا با فرد تریدر و کارگزاری‌ میبندید ذکر میشود .

امتیاز بده لطفا!
Scroll to Top