فارکس به عنوان شغل دوم

چگونه از شغل دوم خود درآمد داشته باشیم؟

 

معامله‌گری در فارکس می‌تواند به عنوان شغل دوم شما تلقی شود. فعالیت پاره وقت در این بازار بهترین راه برای تکمیل موفقیت‌های مالی شما است.

در واقع لزومی ‌ندارد برای معامله‌گری در این بازار مهم حتماً وقت زیادی صرف کنید و می‌توانید در کنار شغل‌های دیگری که دارید، در این بازار هم به عنوان یک معامله گر فعالیت کنید و سودآوری بالایی هم داشته باشید.

البته این شغل دوم یک ویژگی جالب دارد. اگر شما از همان زمان محدودی که برای فعالیت و تحلیل در بازار فارکس در نظر می‌گیرید به خوبی استفاده کنید، شاید درآمد شما از این بازار از درآمد شغل اول خودتان هم بیشتر باشد.
چنین فرصتی با توجه به اقتصاد متورم کشور ما، برای افرادی که دغدغه آینده خودشان را دارند کم نظیر است. البته نه تنها در ایران بلکه حتی در کشورهای مطرح جهان مثل آمریکا استفاده از بازارهای فارکس برای عموم مردم فرصت عالی محسوب می‌شود. به یک نکته مهم نیز دقت داشته باشید.

این بازار جهانی از لحاظ زمان فعالیت با بازارهای مالی داخلی کشور ما متفاوت است. این بازار ۲۴ ساعته فعالیت می‌کند اما برای فعالیت پاره وقت هم شما می‌توانید مهمترین بازه‌های زمانی بازار را پیدا کنید و در همان بازه‌ها فعالیت خودتان را انجام دهید.

بهتر است بدانید : برای ورود به بازار فارکس چه باید کرد

چگونه فارکس به عنوان شغل دوم درآمدزا می‌شود؟

فارکس به عنوان شغل دوم

برای اینکه از شغل دوم خودتان یعنی فعالیت در بازار فارکس، با وجود زمان کمی‌که مد نظر قرار می‌دهید به سود برسید، باید چند نکته را مورد توجه قرار دهید.

در واقع شما باید یک استراتژی مناسب برای معامله‌گری در این بازار بر اساس زمانبندی خودتان در نظر بگیرید.

نکاتی که به شما کمک می‌کنند تا به استراتژی برتر برای فعالیت در این بازار برسید عبارتند از:

• جفت ارزهای مناسب را پیدا کنید: یکی از مواردی که به شما کمک می‌کند تا در این بازار بین المللی موفق شوید تشخیص جفت ارزهایی است که بتوانند حجم بالایی از معاملات را در بازه‌های زمانی مد نظر شما رقم بزنند.

• راه اندازی سیستم معاملاتی خودکار: سیستم‌های معاملاتی خودکار متنوعی در بازار فارکس وجود دارند که طیف گسترده‌ای از ویژگی‌های لازم برای موفقیت در بازار را دارند.

شما می‌توانید از این سیستم‌ها برای انجام معاملات خودتان کمک بگیرید.

• تصمیم گیری منظم: اگر علاقه ندارید از سیستم‌های معاملاتی خودکار استفاده کنید، حتماً نظم و انضباط را سرلوحه کار خودتان در این بازار مهم قرار دهید.

بیشتر از آنکه پیش بینی سود‌های بزرگ در این بازار داشته باشید سعی کنید با برنامه مناسب حرکت کنید و از سود‌هایی که به دست می‌آورید( حتی اگر کم باشند) لذت ببرید.

هیچ معامله‌گری از ابتدا سودهای کلان را تجربه نکرده است.

 

امتیاز بده لطفا!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top