[rev_slider alias="paintbrush-addon"][/rev_slider]

با فارکس بورس همیشه

در اوج باشید

با فارکس بورس آموزش صفر تا صد فارکس ، شارژ حساب تا 1100تومان

زیر نرخ دلار حواله و استراتژی های سودده بهرمند شوید

فارکس و بروکر

بروکرها

تجارت در بازار فارکس بدون استفاده از خدمات بروکر، عملا غیر ممکن بوده و تمامی تریدرها باید بروکری را متناسب با نیازخود،انتخاب کنند،بروکرها واسطه‌ای میان تریدرها هستند

تحلیل ها

تحلیل تکنیکي به معني بررسي نوسانات قیمت سهام ارز در گذشته است که به کمک نمودار وبه منظور پیش بیني حرکت آتي بازار و قیمت یک ارز در گذشته ،آینده انجام مي گیرد.

آموزش

برای شروع یادگیری و آموزش بازار فارکس بهتر است پیش از هر اقدامی شروع به جست و جو در اینترنت کرده و مطالب و نکات اولیه ورود به بازار فارکس را به طور کالم یاد بگیرید.

تجزیه و تحلیل فنی

تجزیه و تحلیل تکنیکی روشی است که در تلاش برایارزیابی قیمت ابزارهای مالی و پیش بینی نوسانات آینده آنها پس از بررسی داده های بازار تاریخی، به ویژه تغییرات قیمت است.

مدیریت ریسک

موفقیت یا عدم موفقیت شما در بازار ارز به چگونگی مدیریت صحیح خطرات بستگی دارد.مدیریت صحیح ریسک زمینه فعالیت سالم حساب را تشکیل می دهد.

تجزیه و تحلیل بنیادی

تجزیه و تحلیل فنی برای تعیین قدرت و پیش بینی حرکات آینده آن، به قیمت و حرکت فعلی یک اوراق بهادار متکی است، همانطور که در نمودار نشان داده شده است.

جدیدترین دوره های آموزش فارکس

دوره جامع آموزش فارکس، نتیجه سال‌ها فعالیت حرفه‌ای در ارائه خدمات فارکس و برگرفته از دانش و تجربه تیم ماست.
در پایان هر کارگاه شرکت‌کنندگان فیلم و فایل پرزنتیشن کارگاه را دریافت خواهند کرد.

آموزش های رایگان فارکس

معرفی و بررسی بهترین کارگزاران فارکس 

جدیدترین اخبار

آخرین مقالات

فارکس بورس

فارکس بورس

۲۰ سال تجربه همکاری با مشتریان ایرانی

تیم فارکس بورس بزرگترین و معتبر ترین سایت آموزشی بازار های مالی، فارکس، ارز دیجیتال است که تمامی تلاش خود را می کند تا تمامی دانش پذیران در تمامی بازار های مالی بتوانند سود کنند و به درآمد خوبی برسند. تیم فارکس بورس ترید تمامی استیمیت های مالی خود را در پلتفرم وی ترید منتشر می کند که می توانید مشاهده کنید تا از قدرت فارکس بورس ترید و شکل آموزش های تیم با خبر شوید.

Sidebar Infos

رفتن به نوار ابزار بیرون رفتن