زمان‌سنجی بازار معاملاتی هات فارکس (2022)

نوشته توسط : گیسو صرافدر تاریخ : 01 آذر 1401نظرات : بدون نظربازدید : 6 بازدیدمربوط به : بروکرها, راهنماها, مقالات آموزشی, مقاله

زمان‌سنجی بازار معاملاتی هات فارکس : زمان‌سنجی بازار‌ در حقیقت نوعی از سرمایه‌گذاری یا استراتژی معاملاتی می باشد.

زمان‌سنجی بازار‌ در واقع به عمل‌ ورود‌ و خروج از یک بازار‌ مالی یا جا به جا شدن بین‌ انواع مختلف نمادهای معاملاتی براساس متد‌های‌ پیش‌بینی‌ ، گفته‌ خواهد شد.(زمان‌سنجی بازار معاملاتی هات فارکس) .

 

 

این ابزار مرتبط به پیش‌بینی‌ شامل‌ اندیکاتورهای تکنیکال یا داده‌های اقتصادی‌ می گردند تا معامله‌گر‌ بتواند در مورد‌ روند حرکت‌ بازار‌ در آینده پیش‌بینی‌ نماید .

 

بیشتر بخوانید :شیوه ی فعالیت کارگزاری‌ سود بروکر فارکس آفست یا جابجاسازی

 

خیلی از سرمایه‌گذاران ، تحصیل‌ کرده‌های این حیطه‌ و افراد متخصص‌ بازار‌های‌ مالی باور دارند که زمان‌سنجی بازار‌ معاملاتی غیر‌ممکن‌ می باشد (زمان‌سنجی بازار معاملاتی هات فارکس) .

🔴⚫

از طرفی دیگر سرمایه‌گذاران دیگر و همینطور معامله‌گران فعال‌ به شدت‌ به زمان‌سنجی بازار‌ باور دارند . بنابراین‌ ، اینکه زمان‌سنجی بازار ممکن می باشد یا خیر به طور‌ کامل‌ به نظر‌ هر فرد بستگی‌ خواهد داشت .(زمان‌سنجی بازار معاملاتی هات فارکس) .

 

بیشتر بخوانید :همه چیز در مورد بونوس Bonus

 

چیزی که می‌توان به طور‌ قطعی‌ گفت این می باشد که زمان‌سنجی بازار‌ به صورت‌ مداوم‌ و در طولانی مدت‌ بسیار‌ سخت می باشد .

🔴⚫

زمان‌سنجی بازار‌ در واقع‌ در تضاد با استراتژی سرمایه‌گذاری خرید‌ و نگه‌داری‌ (Buy and Hold) قرار خواهد داشت (زمان‌سنجی بازار‌ معاملاتی هات فارکس) .

زمان‌سنجی بازار‌ معاملاتی هات فارکس

مقدمات زمان‌سنجی بازار‌

استراتژی‌های معاملاتی کوتاه‌مدت برای معامله‌گران حرفه‌ای روزانه ، مدیران پرتفوی و سرمایه‌گذاران فول وقتی‌ که از چارت‌های تحلیلی ، پیش‌بینی‌های اقتصادی و حتی احساسات برای‌ تصمیم‌گیری در مورد زمان مناسب‌ برای‌ خرید و فروش ، موفقیت‌آمیز می باشد .

 

بیشتر بخوانید :5تفاوت بورس‌ و ارز‌ دیجیتال

 

بنابراین‌ زمان‌سنجی در بازار‌ غیرممکن‌ نمی باشد. با این حال ، سرمایه‌گذاران کمی وجود خواهند داشت که قادر‌ به پیش‌بینی‌ تغییرات بازار‌ با تداوم‌ قابل‌ توجه‌ای که باعث سودآوری بسیار‌ اضافه نسبت‌ به سرمایه‌گذاری محافظه‌کار‌ و بلند‌ مدت‌ می گردد ، می باشند .

زمان‌سنجی بازار‌ معاملاتی هات فارکس

مخارج هایی که زمان‌سنجی بازار در پی خواهد داشت

برای سرمایه‌گذاری متوسطی که زمان‌ یا علاقه‌ی کافی را برای دنبال کردن‌ بازار‌ بصورت روزانه یا در مواقعی ساعتی نخواهد داشت ، دلیل‌های خوبی‌ برای اینکه از زمان‌سنجی بازار صرف‌نظر‌ نموده و به صورت بلند‌مدت سرمایه‌گذاری کرده وجود خواهد داشت .(زمان‌سنجی بازار معاملاتی هات فارکس) .

🔴⚫

سرمایه‌گذاران فعال بر این باور می باشند که سرمایه‌گذاران بلند‌ مدت‌ سودهای حاصل‌ از نوسانات در بازار را از دست خواهند داد.

 

بیشتر بخوانید :تاپ ترین روش های مدیریت ریسک پاکت آپشن(2022)

 

با این حال‌ ، باید اشاره نمود که پیش‌بینی جهت‌گیری آینده‌ در بازارهای معاملاتی بسیار‌ سخت می باشد (زمان‌سنجی بازار‌ معاملاتی هات فارکس) .

 

بیشتر بخوانید :کپی تریدینگ | معرفی عالی ترین بروکر برای کپی ترید

 

سرمایه‌گذارانی که تلاش می‌کنند بر اساس زمان‌سنجی به بازار وارد شوند و از آن خارج گردند ، اغلب نسبت‌ به سرمایه‌گذارانی که در حالت‌ سرمایه‌گذاری می‌مانند ،سودآوری کمتری خواهند داشت.(زمان‌سنجی بازار معاملاتی هات فارکس) .

🔴⚫

اگرچه، شما باید همه چیز را در مورد بازارهای آنلاین بدانید. در forexboors.com در قسمت تماس با ما میتوانید با مشاوران ارشد و تخصصی فارکس بورس در ارتباط باشید.

5/5 - (32 امتیاز)