چطور با فارکس میلیونر شویم ؟

1راه میلیونر شدن چگونه است؟

 

بازار مبادلات ارزی یا همان بازار فارکس در حال حاضر بزرگترین بازار مالی در جهان محسوب می‌شود. تقریبا اکثر معامله‌گران برجسته جهان در این بازار مبادلات ارزی فعالیت دارند. بسیاری از دولت‌ها، بانک‌ها و شرکت‌ها نیز به دنبال بهره بردن از منافع این بازار می‌باشند.

یک نکته طلایی را در مورد بازار مبادلات ارزی به خاطر بسپارید.

میزان پولی که در طول یک ساعت به این بازار تزریق می‌شود و مورد معامله قرار می‌گیرد از میزان پولی که در بورس نیویورک در یک روز کاری معامله می‌شود بیشتر است. این شما هستید که باید سهم خودتان را از پول در حال پرواز موجود در این بازار به دست آورید.
به دست آوردن سهم خودتان از بازار مبادلات ارزی فقط و فقط بستگی به خود شما دارد. همچنین معامله با جفت ارزها در مقایسه با معامله در بازار بورس نیویورک بسیار آسان و راحت‌تر است.

در فارکس شما فقط با حدود سی جفت ارز روبرو می‌شوید درحالی‌که در بازار سهام NYSE آمریکا، هزاران پیشنهاد سهام پیش روی شما قرار دارد.

هر چه تعداد فرصت‌های معاملاتی کمتر باشد و از طرفی ارزش معاملات بیشتر باشد، به نوعی می‌توان گفت کار تحلیلگری شما آسان‌تر است. در واقع شما بر روی هدف‌های کمتری تمرکز می‌کنید و می‌توانید نتایج بهتری بگیرید.

در این بازار معروف ارزهایی مثل دلار و یورو با هم جفت شده و گزینه خرید/فروش را برای معامله‌گر ایجاد می‌کنند.

بیشتر بخوانید : راه های مدیریت استرس در معاملات فارکس

چگونه راه موفقیت در فارکس را پیدا کنیم؟

چطور با فارکس میلیونر شویم ؟

 

برای اینکه در بازار فارکس میلیونر شوید ابتدا باید با ابعاد مختلف این بازار آشنا شوید. برای اینکه در این بازار موفق شوید باید مراحل زیر را پشت سر بگذارید:

• شما در اولین اقدام نباید به طور مستقیم وارد بازار شده و معامله‌گری خودتان را آغاز کنید. ابتدا باید به طور کامل این بازار را بررسی کرده و متوجه شوید که این بازار چگونه کار می‌کند.

• دومین موردی که در شناخت این بازار باید مد نظر قرار دهید، راه‌اندازی یک حساب فارکس است. این مورد چندان عجیب نیست و برای فعالیت در هر بازار مالی داشتن حساب کاربری در آن ضروری می‌باشد.

• بعد از اینکه وارد بازار شدید پیشنهاد می‌کنیم حتما از نظر مشاوران برجسته و خبره بازار استفاده کنید. نظر افراد برجسته و معامله گران باتجربه می‌تواند گزینه خوبی برای مشاوره محسوب شود.

• یکی از موارد مهم دیگری که در این بازار مالی باید به آن توجه کنید، مدیریت مالی است. شما باید سبد مشخص و منظمی ‌برای خودتان طراحی کرده و روی جفت ارزهای خاصی تمرکز کنید.

• توجه داشته باشید که برای فعالیت در این بازار داشتن کامپیوتر، حساب بانکی، اینترنت پرسرعت و حساب فارکس لازم است.

 

امتیاز بده لطفا!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top