مدارک‌ افتتاح حساب‌ در بروکرهای فارکس

 

مدرک‌های افتتاح حساب در بروکرها و یا کراگزاریها بسته به اینکه بروکر در کدام کشور‌ مندرج شده‌ و در حال کار کردن است و به اضافه اینکه که از کدامین رگولاتور اجازه فعالیت دارد‌ متفاوت است . بروکرهایی که به خریداران ایرانی خدمات‌ افتتاح‌ حساب عرضه می دهند اکثرا مجوزهای غیر FCA و CySEC و NFA می باشند .

اگرچه بروکرهای که رگولاتوری NFA و FCA دارند در حال حاضر نمی توانند با مشتریان ایرانی ساکن ایران کار‌ کنند .

اکثر این بورکرها بسته به رگولاتوریهای خود‌ میان 1 الی 2 مدرک را از مشتری دریافت می کنند .

 

1 . مدارک احراز‌ هویت‌

شناسنامه – کارت ملی – ویزا

1 .1 . بعضی بروکرها مدارک شما را به فارسی قبول‌ می کنند و احتیاجی به ترجمه‌ نخواهد بود مانند ای سی ام بروکرز و آلپاری روسیه .

2 .1 . بروکرها و باینری آپشنهای که از شما مدارک ترجمه‌ شده برای کارت‌ ملی‌ و کارت‌شناسایی را درخواست می کنند ویا اسکن رنگی پاسپورت هم مورد‌ تایید می باشد , همانند فارکس فوریو و 24 آپشن .

 

2 . مدارک‌ نایید آدرس‌

قبض آب – برق – تلفن – تلفن همراه – گاز

1 .2 . قبض‌ را به زبان ایرانی از شما قبول‌ می کنند مانند هات فارکس و آی سی ام بروکرز

2 .2 . تنها ترجمه اصلی آن را قبول می کنند همانند ویندزور بروکرز و 24 آپشن

نکته‌ : از تاریخ‌ قبوض صدور‌ میان 3 الی 6 ماه نباید گذشته‌ باشد .

 

شما بایستی مدارک افتتاح حساب در بروکرهای فارکس را به بروکر مورد‌ نظر‌ از طریق‌ ایمیل ارسال نمائید و یا در قسمت مربوطه در سایت کارگزاری بارگیری Upload بکنید و بعد از بررسی‌ به وسیله بروکر , مورد تایید‌ قرار می‌گیرد‌ . اکثراً بررسی و تایید مدارک در همان روز‌ کاری‌ انجام می گردد اما بعضی از اوقات تا 1 روز کاری‌ بعد‌ انجام‌ می گردد .

مدرک‌های افتتاح‌ حساب‌ در بروکرهای فارکس به شما در احراز هویت‌ کمک می نماید و شما را در واردشدن به نقطه‌ ای که بتوانید دادوستدها خود را از راه بروکر معتبر‌ شروع بکنید هموار می سازد . اهراز هویت بر عهده‌ معامله‌گر‌ خواهد بود ، منتها فارکس بورس برای آسان سازی این روند تمامی‌ تلاش خود‌ را با عرضه آخرین‌ موارد‌ درخواستی کارگزاران یا بروکرهای ارزشمند عمل می کند تا در سریع‌ ترین حالت ممکن این اتفاق‌ بی افتد .

فارکس بورس توصیه می کند‌ تا قبل از گزینش کارگزار ، در آغاز از شیوه های ارتباطی با ما تماس گرفته و در مورد گزینش کارگزار‌ و مدارک درخواستی معلومات کامل اخذ کنید‌ .. فارکس پیشرفته در تمامی مدت‌ از گزینش کارگزار‌ ، واریز و برداشت‌ و تحلیل و سیگنال در کنار‌ شما خواهد بود‌ تا بتواند به بهترین‌ صورت خدمت‌رسانی کند‌

5/5 - (11 votes)
Scroll to Top