بدون سرمایه وارد فارکس شو !

کسب در آمد در فارکس بدون نیاز سرمایه و با سرمایه

 

 

درآوردن پول از فارکس امروزه با توجه به زیاد شدن مقاله های آموزشی در اینترنت کسب درآمد‌ از فارکس و آموزشهای رایگان تحلیل تکنیکال بسیار آسان گشته است‌ . در قدیم شما برای اینکه فروشگاه ها فارکس را فرابگیرید، تنها در شهرهای بزرگ‌ و دارای بروکر بورسی میتوانستید به آنها رجوع بکنید و کسب تجربه‌ کنید‌ و یا از دوره‌های‌ آموزشی مجانی تحلیل تکنیکال و تحلیل‌ فارکس و البته‌ آموزشهای پولی و کلاس‌های‌ آنها بهره برداری کنید . همچنین‌ سالها صرف‌ آموزش مباحثی راحت و پایه‌ ای بازارهای مالی و فارکس میشد .

اما امروزه با توجه به توسعه اینترنت و آموزشهای رایگان و پولی اینترنتی‌ فارکس شما دیگر بسیار‌ آسوده تر میتوانید با اینکه بازار فارکس چیست آشنا‌ شوید و حرفه تریدری فارکس را برای خودشان گلچین کنید یا در قبل کار اول اتوماتیک دوم خود را فارکس نمائید .

کسب در آمد در فارکس با سرمایه

 

کسب در آمد در فارکس با سرمایه

 

بیشتر بدانید : ترفند ترید ارز دیجیتال 

کسب در آمد در فارکس از ابتدا با دارایی آغازین تنها شدنی بوده شده است و در غیر اینصورت تنها میتوانستید از شمار دمو فارکس برای کسب امتحان پیش از آوردن نقدینکی اولیه بکارگیری دهید . برای آوردن پول ای برای ترید و تجارت در فروشگاه ها فارکس باید توجه داشته باشید که اصلا پولی که بدان احتیاج خواهید داشت را به بازار فارکس نیاورید . تنها پولی را به این بازارچه اختصاص دهید که اگر جمعاً آن را نیز از دست دادید به علت اینکه جدید نخست کرده اید برای شما سنگین نباشد .

بطور شبیه اگر پول شما 10 هزارمیلیون خواهد شد . کمتر‌از‌500 میلیون یا 100 میلیون آن را وارد فروشگاه ها های مالی فارکس کنید . برای‌اینکه شما تازه کسب می باشید و کمینه این‌همه سال طول میکشد که به بازار عادت دهید و تحلیل صحیح آن را مقاله آموزشی ببینید و محک بکنید .

در این بین باز هم پیشنهاد خواهد بود که وجه اولیه ای هم با خود در ابتدای شغل وارد بازارچه نکنید و تنها با استفاده از حساب دمو (آزمایشی) فارکس به ترید مشابه چگونگی حقیقی خود کنید . ضرر با فروشگاه ها های مالی آمیخته است و سعی نکنید درمقابل بازارچه دوام کنید و آن را تنها یادبگیرید .

 

کسب در آمد در فارکس بی سرمایه

 

کسب در آمد در فارکس بی سرمایه

 

کسب در آمد در بازارچه فارکس همانطورکه گفتیم در سابق تنها از رفتار با خود حمل کردن مال و با نقد اولیه شاید بود منتها امروزه بعضی بروکرها برای دعوت به کار مخاطب خود بونوسهای زیبایی به مشتری ها نوین اختصاص می دهند و میگذارند کاربر روی آن ترید و معامله واقعی ادا کند و منفعت خودش را درک درست کند .

این بونوسها در هر بروکر متفاوت بوده است اما در حالت فراگیر تنگنایی برای میزان دریافت فایده خویش دارید و به اضافه اینکه اکثرا قوانین آن به این سیما شده که این بونوس تنها به 15 یا 30 تاریخ یکم وا کردن حساب شما به شما علاقه میگیرد و اگر استفاده نکنید پس از آن بونوس شما گرفته می توان .

بعضی بروکرها که این بونوس را امروزه بصورت مجانی به معامله جرب های فارکس برای ترید بلا سرمایه آغازین میدهند دربردارنده بروکر amarkets و hotforex میشوند . برای رویت شرایط هریک حتما به پیج خاص به بونوس ضبط اسم آنها بازگشت بکنید .

در اوپوفارکس به این آموزش پرداختیم که چگونه میشود بدون نقدینکی در فارکس کسب در آمد داشت و به توضیحات بونوسهای رایگانی که برخی بروکرها برای جاذبه نام‌نویسی کننده و تریدر افزون‌تر میدهند آشنا کردیم . شبیه هایی که ما در این مطلب در موقع ورود سرمایه مقدماتی زدیم تنها مثالی برای آشنایی شما بودند و هرگونه ریسک شما در فروشگاه ها های مالی نباید تنها برروی مثالها باشد و شما مسئول حساب معاملاتی خودشان هستید .

اگر مایل به اوایل فارکس بی مال گذاری خواهید بود ، چنانچه قصد دارید معامله در فضای فارکس را امتحان نمائید ولی وجه خود را برای آن درگیر نکنید ، این پست به شما کمک میکند که بدون واریز وجه برای یک ماه با یک مبلغ 30 دلاری به مبازه قیمت نمادها در فارکس برید .

شرايط و قوانين صرف از این فراغت وصول به بازارچه فارکس بی نیاز به نقد

 

 

*در طرح که اسمش هست بونوس بلک فرایدی ، پس از مرقوم نام بی واریز تهی مبلغی در موقع جمعه ی بعد از نام‌نویسی 30 دلار از کنار بروکر به شما داده می گردد .
*حتما بعد از اسم‌نویسی حتما باید اسکن اسناد آگاهی خود را برای دستیابی هویت در سایت بروکر بارگیری کنید .
*در این طرح دربازه وسط شنبه تا پنج‌ شنبه هر هفته اسم‌نویسی و دستیابی هویت میکنید و در تاریخ جمعه با فرستاده تیکت ، حساب بونوس (Black Friday Bonus) شما به مبلغ 30 دلار شارژ خواهد بود .
*معامله‌گران واجد شرایط روز جمعه از ساعت 10 الی 22 با رجوع به پنل کاربری خویش ، گزینه تقویت و سپس فراهم کردن تیکت را انتخاب کنند ، مورد دیگر این که در ورقه جدیداً نوع خواست را به حفظ (Support) تغییر *داده و آن‌وقت در بخش متنی آن ، تقاضا بازگشایی حساب بونوس (Bonus black Friday) را فرستادن نمایند .
*در حساب بونوس ، با اهرم 1 : 500 میتوانید جمع نمادها را معامله کنید .

لطفا نظر خود را درباره این مقاله برای ما بنویسید :

 

امتیاز بده لطفا!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top