همانطور که می دانید بازار فارکس یک بازار بین المللی می باشد و تمامی ارز‌های‌ قابل خرید و فروش را در خود قرار داده است‌ ، از جانب دیگر این بازار دارای ویژگی هایی می باشد که سبب گشته تا فعالیت‌ در آن علی رغم ریسکهای بالایی‌ که دارد‌ با سود های بالایی نیز همراه گردد ، این مورد خود‌ انگیزه ترغیب‌ سرمایه‌ گذاران برای فعالیت‌ در بازار بورس فارکس شده است .

 

 

همانند بازار های سرمایه دیگر لازمه‌ شروع‌ فعالیت در بازار فارکس افتتاح یک حساب‌ در آن است . اما از آنجا که این بازار از چند نوع حساب ایجاد شده است و هر کدام از آنها فعالیت‌ها متفاوتی را ارائه می دهند. سرمایه گذاران در موقع افتتاح‌ حساب‌ الزاماً باید زیاد دقت‌ نموده و اقدام‌ به انتخاب حسابی مناسب با نیازها و نوع فعالیت خود در این بازار کنند .

 

افتتاح حساب فارکس

 

از جمله ویژگی‌هایی‌ که یک سرمایه گذار‌ در زمان گزینش نوع‌ حساب‌ خود در  بازار فارکس باید دقت داشته باشد  می توان به نوع ( Leverage ) آن حساب‌ ، مقدار‌ اسپرد ( Spread ) ، نوع پلتفرم مورد استفاده در بروکر مورد نظر‌ و نوع‌ خدماتی که آن بروکر ارائه می دهد اشاره نمود . در ادامه به لیستی از انواع حساب‌های‌ موجود در بازار فارکس و ویژگی آنها پرداخته شده است .

🔴⚫

 

 

پیشنهاد ما به شما

به راحتی از اینجا ثبت نام کن و بروکر های رو با هم مقابسه کن

نام حداقل واریز معرفی ثبت نام
1 آلپاری

آلپاری Alpari

1$ معرفی ثبت نام
2 لایت فارکس

لایت فارکس(فایننس) LiteFinance

50$ معرفی ثبت نام
3 آمارکتس

آمارکتس Amarkets

100$ معرفی ثبت نام
4 HYCM

اچ وای سی ام Henyep Marckets(HYCM)

100$ معرفی ثبت نام
5 GrandCapital

کپیتال گرند GrandCapital

100$ معرفی ثبت نام
6 آی اف سی مارکتس

آی اف سی مارکتس IFC Markets

1$ معرفی ثبت نام

در صورتی که هرگونه کمکی نیاز دارید میتوانید از گزینه های پایین صفحه با ما در ارتباط باشید.

 

 

 

 

5/5 - (35 votes)
Scroll to Top