بهترین بروکرها در ایران

بهترین بروکرها در ایران

بروکر فارکس در واقع محلی است که خریداران و فروشندگان برای خرید و فروش ارز به آنجا می روند.بروکر فارکس به عنوان واسطه ایی بین شما و بازار عمل می کند.

برخی ازبهترین بروکر فارکس برای ایرانیان

بروکر هات فارکس :

این بروکر یکی از بروکر های معتبر جهانی است ولی دیگر برای ایرانیان خدمات ارائه نمی کند.این بروکر تا 100 درصد مبلغ شارژ را به کابران هدیه می دهد تا با استفاده از آن حجم معاملاتی خود را افزایش دهند . این بروکر ویژگی های منحصر به فردی دارد.

بروکر آمارکتس :

بروکر آمارکس را می توان به عنوان سومین بروکر های اولیه دانست.این بروکر حساب کاربران را تا 20 هزار یورو بیمه می کند.پس با دادن اطمینان خاطر به کاربران ،کاربران می توانند استراتژی های معامله خود را دنبال کنند و سود بسیاری از هر معامه به دست بیاورند .

بروکر یو اس جی اف ایکس :

یو اس جی اف ایکس توانسته رگولاتوری بسیار معتبر FCA انگلستان را که دومین رگولاتوری معتبر جهانی است، دریافت نماید.

این بروکر سرعت بسیار مناسب / واریز و برداشت ریالی متناسب / پیشتیبانی فارسی بسیار مناسب و اعتبار بالایی دارد.

بروکر روبو فارکس :

این بروکر توانسته است بعد از رفتن بروکر هایی مثل هات فارکس / فارکس تایم و اکسنس خدمات خوبی به ایرانیان ارائه دهد و به یکی از بروکر های پر طرفدار میان ایرانیان تبدیل شود.

این بروکر بیش از 10 سال سابقه دارد و همچنین ویژگی های دیگری از جمله اسپرد های پایین و سرعت بالای سرور ها /واریز و برداشت لحظه ایی / ارائه VPS  رایگان / لوریج بالا و … دارد.

بروکر ارانته Errante :

این بروکر یکی از بروکر های تازه وارد هست که از سال 2018 فعالیت خودش را آغاز کرده است . این بروکر پشتیبان فارسی خوبی دارد همچنین  امکان معامله جفت ارزها، سهام شرکت های بزرگ دنیا، شاخص بورس، نفت و طلا و کریپتوکارنسی ها را دارد.

بروکر اوربکس :

اوربکس یک بروکر اروپایی هست که کیفیت بالایی دارد و جزو قدیمی ترین بروکر ها است . اوربکس  با در نظر گرفتن سطح تریدرها و اندازه ی سرمایه شان، مجموعه ای از حساب های تجاری به مشتریان خود ارائه می دهد همچنین مشتریان به راحت ترین روش های پرداخت برای انتقال وجوه دسترسی دارند و برای برداشت و واریز هیچ هزینه ای پرداخت نمی کنند.

بروکر جاست فارکس :

این بروکر در سال 2012 شروع به کار کرد و توانسته است نظر مشتریان از 197 کشور دنیا رابه خود جلب کند. بروکر Justforex با توجه به نیاز مشتریان سه نوع حساب معاملاتی متفاوت ارائه میکند.

5/5

اشتراک گذاری این پروژه: