دو اشتباه بزرگ معامله گران در بازار فارکس !

دو اشتباه بزرگ معامله گران در بازار فارکس !

معامله بدون برنامه ریزی :

اشتباه بزرگ معامله گران فارکس : شما برای آنکه یک معامله گر موفق با معاملات پرسود باشید لازم است ابتدا یک برنامه جامع و راهبردی داشته باشید تا مسیر را برای خود در بازار فارکس هموار تر کنید داشتن برنامه معاملات فارکس یکی از رایج ترین اشتباهات تجاری است معامله گر مبتدی عموما با سود و یا ضرر های کم، از ترس زیان های بیشتر از معامله خود خارج می شود و این اتفاق به دلیل نداشتن برنامه ای منطبق بر سیستم های معاملاتی است داشتن برنامه و استراتژی مالی قوی به شما کمک میکند در معاملات خود بیشترین سود ها و کم ترین ضرر ها را تجربه کنید .و این را بدانید که با شانس نمیتوان در بازار های مالی موفق شد.

یک برنامه باید در چه غالبی طراحی شود تا بازدهی داشته باشد ؟

مقدار و محدوده پولی که در معامله باید روی آن ریسک شود

تعیین زمانبندی تقریبی در بازار برای رسیدن به هدف خود

توقف ضرر در شرایط خاص بازار و تصمیم به خروج

شرایط خاص بازار برای ورود به معامله

مدیریت مالی و ریسک ها در معاملات

عدم آموزش صحیح تجارت در بازار فارکس :

اولین و بزرگ ترین اشتباه برای مبتدیان بازار فارکس نداشتن دانش لازم برای ورود به فضای فارکس هستند. نداشتن درک کامل از نحوه  بازارهای معاملاتی باعث می شود عملکرد مطلوبی نداشته باشید علاوه بر داشتن یک استراتژی خوب مالی شما باید دانش کافی تجارت در فارکس را نیز داشته باشید در این حرفه سالیان سال طول می کشد که یک معاملگر بر بازار مسلط شود پس فراموش نکنید.

معامله گران تازه کار اغلب اطلاعات کمی در مورد معاملات مالی دارند و نمیدانند از کجا شروع کنند ، چه  زمانی معامله کنند و چه موقع وارد معامله نشوند . با مطالعه ، تماشای وبینار ، حضور در سمینارهای معاملاتی و آموزش در یک حساب آزمایشی. تا حد بسیار زیادی می توانند دانش خود را ارتقاء داده و در بازار فارکس عملکرد خوبی داشته باشند

نتیجه گیری

داشتن استراتژی تجارت فارکس برای معامله ارز ضروری است. این استراتژی اطمینان می دهد که یک معامله گر به مجموعه ای از قوانین از پیش تعیین شده کاملاً مشخص پایبند است، در حالی که از روش بازار خود فاصله نمی گیرد.

اگرچه استفاده از استراتژی های دیگر بازرگانان در بازار امکان پذیر است، اما برای یک معامله گر سودآوری استراتژی خود که منعکس کننده دقیق روش بازار آنها باشد و اطمینان حاصل کنند که آنها در تجارت به اهداف شخصی خود دست می یابند بسیار با اهمیت است.

 

5/5

اشتراک گذاری این پروژه: