فارکس یا بورس تهران ؟

فارکس یا بورس تهران

سود بازار فارکس چقدر است ؟

 

امروزه در سراسر جهان بازار های مالی مدرنی ایجاد شده که از طریق آن می توانیم درآمد زایی کنیم. یکی از این بازارها فارکس است . فارکس مخفف عبارت  Foreign Exchange Market است.

بازار جهانی ارز از سال ۱۹۷۱ به صورت منسجم یافته شکل گرفت و از سال ۱۹۹۸ با توجه به پیشرفت تکنولوژی، روند رشد و توسعه آن آغاز شد.

 

 

زمان فعالیت بازار فارکس

بازار فارکس بر اساس تقویم کاری بین المللی از روز یکشنبه تا جمعه به صورت 24 ساعته فعال هست. بر اساس مراکز عمده مبادلات ارزی و مناطق زمانی مختلف، در این بازار ۵ جلسه (session) معاملاتی اصلی وجود دارد که به ترتیب جلسات سیدنی، ژاپن، فرانکفورت، لندن و نیویورک می‌باشند. هر کدام از این جلسات معاملاتی بطور متوسط ۹ ساعت زمان داشته و معمولاً عمده فعالیت معامله گران شرق آسیا و اورانوسیه در بازار ژاپن، اروپایی‌ها در بازارهای لندن و فرانکفورت و آمریکایی‌ها در بازار نیویورک است.

 

 

سود روزانه از فارکس

در بازار فارکس نقدینگی بالایی وجود دارد که این ویژگی باعث شده این بازار نسبت به بازارهای دیگر برتر به شمار بیاید و شما هر زمان که بخواهید می توانید ارز خرید و فروش کنید.

در بازار فارکس افراد زیادی وجود دارند که به دلیل غیر حرفه ایی بودن به جای اینکه سود کنند ضرر می کنند.

 

 

حداکثر سود روزانه در فارکس

همانطور که قبلا گفته شد افراد زیادی هستند که به دلیل عدم مدیریت ریسک، تجربه، امتناع از قبول اشتباهات، حرص زدن برای کسب درآمد بیشتر و … ممکن است ضرر کنند اما در کنار اینها افراد زیادی هم هستند که سود می کنند و میزان سود شخصی افراد متفاوت است و نمی توان عدد مشخصی را برای آن بیان کرد.

 

سود روزانه در فارکس به چه پارامترهایی بستگی دارد؟

فارکس یک بازار 24 ساعته است که امروزه طرفداران زیادی دارد اما این بازار یک بازار بی ثباتی هست و ممکن است هر لحظه بخصوص افرادی که تجربه کمی دارند دچار ضرر شوند.

 استراتژی معاملات روزانه در فارکس پتانسیل های بسیاری دارد و به عمین علت راه های سود دهی مختلفی را در اختیار شخص معامله گر قرار خواهد داد که معمولا این استراتژی ها بر حسب نسبت ریسک به پاداش رتبه بندی می شود.

میزان سود یک معامله گر بر اساس معاملاتی که انجام می دهد تخمین زده می شود و زمانی قبول می شود که درصد برد آن بیش از 50 درصد باشد. میزان سود و ضرر روزانه در فارکس مشخص خواهد کرد که چه مقدار از سرمایه معامله گر برای کسب سودی مشخص مورد نیاز است. 

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

5/5

اشتراک گذاری این پروژه: