تسویه ریالی در فارکس

شارژ و برداشت با ریال

 

شما میتوانید به جای خواندن مقاله به صوت زیر گوش دهید .

 

بازار فارکس یکی از محبوب‌ترین بازار‌های جهانی برای معامله‌گران و تحلیل‌گران است. طبیعتاً بخش زیادی از فعالان اقتصادی کشورمان هم علاقه دارند در این بازار مهیج و جذاب و البته پر سود فعالیت داشته باشند.

اما برای فعالیت در این بازار و دیگر بازارهای بین المللی همواره یک مشکل بزرگ پیش روی سرمایه‌گذاران و تریدرها قرار دارد.

به دلیل تحریم‌های بین‌المللی علیه کشور ما، معامله‌گران ایرانی به راحتی نمی‌توانند اقدام به شارژ حساب کرده یا سود‌های خود را از بازار برداشت کنند.

متاسفانه در صورتیکه ناظرین بازار فارکس متوجه شوند، معامله‌گر ایرانی است، اقدام به بلوکه کردن حساب می‌کنند.

این موضوع سبب می‌شود تا تمام سرمایه یک فرد در خطر جدی قرار بگیرد. با این وجود روش‌های مختلف و متنوعی وجود دارد که با استفاده از آن‌ها می‌توان بدون مشخص شدن هویت، برداشت از حساب را انجام داده و آن را به ریال در داخل کشور دریافت کرد.

برای تسویه حساب در فارکس شما باید از بروکرها کمک بگیرید. به طور کلی برای کاربران ایرانی بر اساس بروکری که انتخاب می‌کنند دو روش پرداخت و یا شارژ حساب وجود دارد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

بیشتر بدانید : کش بک فارکس چیست ؟

روش‌های تسویه ریالی در فارکس

تصویه ریالی در فارکس

همانطور که قبل‌تر هم گفتیم برای معامله‌گران ایرانی دو روش پرداخت در فارکس در دسترس است. روش اول، روش پرداخت آنلاین از طریق وب مانی و پرفکت مانی می‌باشد. احتمالاً این اسامی‌ را تا به حال بارها در شبکه‌های اینترنتی مشاهده کرده‌اید.

وب مانی و پرفکت مانی از جمله سیستم‌های رایج پرداخت آنلاین پول در ایران هستند. با توجه به ویژگی‌هایی که این دو شبکه مالی دارند، بروکر‌های فارکس به طور گسترده از آن‌ها استفاده می‌کنند.

برای استفاده از این شیوه تسویه کار سختی ندارید و به راحتی می‌توانید از طریق صرافی‌های آنلاین ایرانی وب مانی و پرفکت مانی را در اختیار بگیرید.

انتقال پول از این شبکه‌ها به حساب فارکس نیز بسیار راحت انجام می‌شود. روش دومی‌ هم که می‌توانیم در این زمینه به شما پیشنهاد کنیم واریز از طریق بانک محلی یا همان واریز ریالی است.

واریز مستقیم از طریق بانک‌های محلی شاید ساده‌ترین راه برای انتقال پول از طریق بروکر‌ها باشد.

از هر کدام از این مسیر‌ها که خواستید استفاده کنید دقت داشته باشید که حتماً انتقال پول را از طریق بروکر انجام دهید و به هیچ وجه به اشخاص دیگر اعتماد نکنید.

بسیاری از افرادی که قصد دارند به عنوان شخص ثالث در این زمینه به شما کمک کنند کلاهبردار هستند.

امتیاز بده لطفا!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top