SNAPSHOT MARKET با سقوط دلار ، طلا به دست می آورد

طلا افزایش می یابد

قیمت طلا به آرامی و به طور پیوسته بالا رفته و افزایش ریسک در دلار باعث شده است که بازارهای طلا طی 24 ساعت گذشته به خوبی مورد نیاز باشد. ما هفته گذشته مشاهده کرده ایم که قیمت ها از مرز 1320 دلار حرکت می کنند اما به نظر می رسد بازار تمایلی به شکست بیشتر ندارد. به نظر می رسد مقاومت بالایی در حدود 1320 دلار وجود دارد که بازار آماده شکستن در مرحله فعلی نیست. کاتالیزور مورد نیاز را برای تسهیل شکست افزایش می دهد. USD ضعف بیشتر در از صبح روز دوشنبه به نظر می رسد همه چیز آرام است و حجم آن به میزان قابل توجهی کاهش یافته است از هم اکنون، هیچ کس مطمئن نیست که طی چند روز آینده شرایط در خاورمیانه چگونه تشدید می شود و تا زمانی که اطمینان در مورد آن حاصل نشود، قیمت طلا به صورت پر رونق معامله خواهد شد.

همچنین، به دلیل ضعف داده های تورم که دیروز از ایالات متحده دیدیم، دلار در این مدت کاهش یافته است. این حرکت داده های ضعیف از ایالات متحده را حفظ می کند و می تواند فدرال رزرو را تحت فشار قرار دهد و در آینده نزدیک احتمالا شاهد افزایش نرخ باشیم.

همچنین، به دلیل ضعف داده های تورم که دیروز از ایالات متحده دیدیم، دلار در این مدت کاهش یافته است. این حرکت داده های ضعیف از ایالات متحده را حفظ می کند و می تواند فدرال رزرو را تحت فشار قرار دهد و در آینده نزدیک به فکر افزایش نرخ باشد.

ارزهای رمزپایه سقوط می کنند

بازارهای ارز رمزنگاری شده در کوتاه مدت در وضعیت نزولی قرار دارند زیرا قیمت ها در طی این مدت بسیار افت کرده است در این دوره و در حال حاضر شاهد معاملات قیمت بیت کوین در منطقه 8500 دلار طی چند ساعت گذشته هستیم.

این منطقه تحت حمایت قیمت است و تا آنجا که بولزها می توانند این منطقه را نگه دارند، باید بتوانند کنترل خود را بر بازار حفظ کنند. با این حال، اگر آنها نتوانند این منطقه را حفظ کنند، ممکن است در این هفته قیمت ها با کاهش بیشتری روبرو شوند و بتوانند به پشتیبانی طولانی مدت از 6500 دلار برسند، که می تواند به احساسات منفی در بازار ارزهای رمزپایه اضافه کند.

امتیاز بده لطفا!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top