نماد‌های‌ معاملاتی عرضه شده‌ توسط آلپاری|alpari

نماد‌های‌ معاملاتی عرضه شده‌ توسط آلپاری|alpari

 

 

نماد‌ معاملاتی نمادی است که نقش‌ بی‌اندازه زیادی‌ در بروکرها و کار‌ گذاریهایی از جمله مثل الپاری قرار گرفته است‌ .

 

که به جز 60 جفت ارزی فروشگاه ها فارکس شما میتوانید به خرید‌ و فروش نفت , گاز , نقره و از مهمترین نماد‌ها‌ یعنی طلا بپردازین.

 

از دیگر بهره شما قادر به معامله شاخصها و سهامهای کمپانی امریکایی هستین.

 

نماد طلا در آلپاری

 

الپاری یکی از پیشتازترین بروکرها در طرح معامله همین نهادها می باشد که طلا‌ یکی از نمادهای است که بیشترین اندازه خرید‌ و فروش را به همراه خود‌ داراست طلا‌ در جزء فلزات با ارزش‌ قرار خواهد گرفت

 

و نماد‌ xau / usd را به خود همراه دارد‌ در متا تریدر 5 شما هم‌اکنون‌ میتوانید با حساب‌ 18 پیپ ecn و 47 پیپ ecn -pro به دادوستدها خود بپردازین .

 

نماد نفت در الپاری

 

پس از طلا‌ مورد‌ استفاده‌ ترین نماد‌ نفت یا نفت خام‌ wti هستش که به طور کل در فارکس برنت یا همان beret مورد‌ معامله و استفاده‌ قرار میگیرد‌ مسلماً گفتنی است که از نماد نفت تعداد زیادی برای خرید و فروش  موجود است .

 

از قبیل‌ صحبتهای بالا است که مورد بیشترین‌ معاملات را در نفت در برمیگیرند که تریدرها یا همان خریدوفروش گران با تحلیل بر روند حرکت‌ این نمادها از بازارچه سود خود‌ را در بروکر الپاری از این نمادها کسب میکنند .

 

امنیت بروکر آلپاری| ALPARI به چه صورت‌ می باشد ؟

 

این بروکر با داشتن خدمت‌های مالی کشور ماعورتیوس توانست عنوان رگوله بودن‌ را برای خود‌ کسب نماید که از ارزش زیاد برخوردار بوده است شایان به ذکر‌ است که این بروکه با داشتن یوزرهای بسیار فعال‌ ایرانی و پیشینه ای با بیشتر از 2 دهه تلاش فعالیت‌ خویش را شروع کرده و این خودش مهری بر امنیت این بازار مالی بوده است .

 

اسپرد و کمیسیون‌ بروکر آلپاری Alpari چه میزان است ؟

 

میزان اسپرد داخل کارگزاری الپاری بی‌اندازه پایین‌ است

 

حال بخشی دقیق تر میشویم تا متوجه این مبحث شوید زیرا این اسپرد یا کمسیون هستش که سبب جذب‌ بیشتر مشتری میشود.

 

گفتنی است‌ بیشتر‌ خریدوفروش پرهزینه از ecn , ecn -pro بیشتر بهره برداری میکنند چون به ترتیب‌ 0 .4 و 0 پیپ را به همراه دارند.

 

در صورتی که در قیاس با حساب‌های‌ نانو و استاندارد‌ که هر کدام به ترتیب 1 .7 پیپ و 1 .2 پیپ هستند افزون‌تر مورد استفاده است‌ چرا‌ که جوانب خیلی بهتری نسب‌ به حساب‌های‌ متداول دارند .

امتیاز بده لطفا!