فارکس بورس چیست؟

22 خرداد 1401 - 2 بازدید - بدون نظر

دوستان فارکس بورسی سلام! در سال های اخیر با گسترش بازارهای مالی انتخاب بروکرمناسب کمی کار دشواری گردیده است و بروکرهای بزرگ دچار مشکل ارائه خدمات به ایرانیان عزیز شده اند. شرکت فارکس بورس با دانش بازار، آموزش رایگان و داشتن نمایندگی از بزرگترین کارگزاران فارکس بهترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد.

جلسه اول – فارکس چیست؟

22 خرداد 1401 - 8 بازدید - بدون نظر

دوستان فارکس بورسی سلام! بازار مالی و در صدر اون بازار فارکس با رشد گسترده ای در جوامع کم درآمد همراه بوده است و کمبود آشنایی با آن میتواند با مشکلات بزرگی همراه شود و ضرر جبران ناپذیری برای اشخاص به جا گذارد. در یک دوره کوتاه و فشرده مجموعه فارکس بورس به آموزش این مطلب پرداخته تا در کوتاهترین زمان ممکن بیشترین اطلاعات مهم …

جلسه دوم – نمایش قیمت در فارکس

22 خرداد 1401 - 5 بازدید - بدون نظر

دوستان فارکس بورسی سلام! برای ورود به بازار فارکس ابتدا باید با نوع نمایش قیمت در بازار و نکات مهم مرتبط با آن آشنا شد. اینکه قیمت به چه شکل نمایش داده میشود و کجا این نمایش را به چه شکل دید پایه شروع آشنایی با معاملات است.

جلسه چهارم – تحلیل تکنیکال

22 خرداد 1401 - 2 بازدید - بدون نظر

دوستان فارکس بورسی سلام! تحلیل تکنیکال بخش اصلی زندگی یک معامله گر است که باید به خوبی آن را بشناسد. اما باید توجه داشت که این تمام موضوع نیست و دانش تحلیل بنیادی نیز تاثیر بسزایی دارد.

جلسه ششم – روش محاسباتی تحلیل تکنیکال

22 خرداد 1401 - 4 بازدید - بدون نظر

دوستان فارکس بورسی سلام! قسمتی از تحلیل تکنیکال تحلیل بر اساس فرمول های ریاضی است که بر اساس داده های بازار و بر اساس فرمولی خاص به صورت گرافیکی نمایش داده میشود که به آن اندیکاتور نیز میگویند.

جلسه هفتم – اندیکاتورهای روند

22 خرداد 1401 - 3 بازدید - بدون نظر

دوستان فارکس بورسی سلام! اندیکاتورها بسیار بسیار متنوع هستند و حالت های متفاوت زیادی دارند که بعضی از آنها به ما کمک میکنند تا روند ها و محدوده های حمایتی یامقاومتی را تشخیص دهیم.

جلسه هشتم – اوسیلاتور

22 خرداد 1401 - 1 بازدید - بدون نظر

دوستان فارکس بورسی سلام! قسمت بزرگی از خانواده اندیکاتورها را اوسیلاتورها تشکیل میدهند که نقش بزرگی نیز در تحلیل های تکنیکال دارند.

ویدئو یک

19 مهر 1400 - 0 بازدید - بدون نظر

    استیک در دنیای رمز ارزها   در این آموزش باهم درباره ی استیک (Staking ) صحبت کردیم، در دنیای  رمزارزها و در یبن روش های متنوع سرمایه گذاری، هولد کردن ( سرمایه گذاری و نگهداری میان مدت و بلند مدت) یکی از روش هایی است که می توانیم به همراه آن از روش استیک کردن ( سپرده گذاری و دریافت سود) هم استفاده …