سیگنال‌های ارز دیجیتال چه چیزی هستند ؟

سیگنال‌های ارز دیجیتال به‌چه‌نحو عمل‌ می‌کنند ؟

 

اگر به‌تازگی با بخش ارزهای دیجیتال آشنا‌ شده‌اید ، خوب است برای سرمایه‌گذاری از سیگنال‌های رمز‌ ارز‌ها‌ بهره برداری کنید . در صورتی که با رمز‌ ارزها ، روال کارکرد و عوامل اثرگذار بر افزایش یا کاهش مظنه آن‌ها آشنا نباشید ، معاملات‌ آن‌ها در بازه‌های متعدد به‌تنهایی سوددهی نخواهد داشت .

بدین‌سبب استفاده‌ از بهترین کانال سیگنال ارز‌ دیجیتال رایگان یا اشتراکی می‌توانند به شما کمک کنند تا سرمایه‌گذاری هدفمند و آگاهانه انجام‌ دهید و از خرید رمز‌ ارز‌های‌ پرضرر دوری‌ کنید .

اگر می‌خواهید با ماهیت و متد عملکرد سیگنال رایگان ارز‌ دیجیتال آشنا‌ شوید و از ویژگی های آن بیشتر‌ بدانید ، تا انتهای این نوشته همراه ما بمانید .

سیگنال کریپتوکارنسی یا ارز‌ دیجیتال یعنی چه ؟

برای این‌که بتوانید در هر بازاری‌ به سود‌ برسید ، باید زمان زیادی‌ را صرف‌ یادگیری کنید و سپس با آزمون‌ و خطا‌ و پیاده‌سازی چاره های متعدد بتوانید مسیر خود را باز بکنید . دنیای کریپتوکارنسی فراوان پیچیده و پر از رمز و راز بوده‌ و سرمایه‌گذاری در آن بی‌اندازه خطرپذیر است .

بدین‌لحاظ برای آگاهی از بازار آن و ستاندن تصمیم آگاهانه و درست باید بیشتر‌از‌هر تکنیک دیگری وقت اختصاص دهید و آموزش ببینید . تنها در این حالت شد که قادر خواهید بود حد خسران خودش را به حداقل برسانید و پول مناسبت نظرتان را از آن به‌دست آورید .

اما اکثراً بسیاری‌ از سرمایه‌گذاران در هنگام پیش‌بینی بازار اشتباه‌های زیادی‌ را مرتکب‌ می‌شوند و در نهایت پول خود را از بین می‌برند . هم اکنون وظیفه‌ تاپ ترین کانال‌ سیگنال ارز دیجیتال رایگان این است که تماما معلومات مورد احتیاج شما را در یک پیام‌ کوتاه بگنجاند و در معامله‌ کمکتان کند‌ .

این سیگنال‌ها را اشخاص حرفه‌ای و مجرب در قلمرو ارز‌های‌ دیجیتال با تحلیل و مطالعه بازار به‌دست می‌آورند و برای مخاطبان خودشان به اشتراک می‌گذارند . اگرچه هیچ‌کس نمی‌تواند صد درصد فروشگاه ها رمز‌ پول ها را پیش‌بینی کند ، ولی سیگنال‌هایی که متخصصان می‌دهند ، منبع‌ قابل‌ اطمینانی برای سرمایه‌گذاری سودآور‌ است .

سیگنال‌های ارز‌ دیجیتال به‌چه‌نحو عمل‌ می‌کنند ؟

سیگنال‌های ارز‌ دیجیتال
سیگنال رایگان ارز‌ دیجیتال به شما آگاهی دقیقی از متد ، تایم و میزان مناسب برای سرمایه‌گذاری می‌دهند . منتها علاوه‌ بر این‌ برای یادگیری‌ بازار رمز ارزها ، انواع‌ ارز‌ و کیفیت عملکرد آن‌ها مفید است‌ .

به عبارتی با عضویت در تاپ ترین کانال‌ سیگنال ارز دیجیتال رایگان‌ تنها دستورالعمل‌‌های‌ خرید و فروش نمی‌گیرید ، بساکه تمام اطلاعات مورد‌ نیاز برای آغاز سرمایه‌گذاری و ورود به این بازار پیچیده‌ را می‌آموزید . به‌عنوان نمونه با این سیگنال‌ها یاد می‌گیرید :

از ضرر ممانعت بکنید و آن را به‌حداقل برسانید .
سرمایه‌ خود‌ را مدیریت بکنید .
برای کسب سود پیشنهاد خرید‌ و فروش بگذارید .
بهترین‌ وقت برای خرید یا فروش یک ارز خاص چه زمانی‌ می باشد .
به‌چه‌طریق و با استفاده‌ از چه ابزارهایی معامله‌ کنید .
انواع‌ معامله‌ را بشناسید و مقدار سرمایه‌گذاری در هرکدام را تعیین کنید .
البته‌ فراموش نکنید که هر کانال‌ سیگنالی قابل اعتماد نیست‌ و شما باید پیش‌ از بهره برداری از آن ، از میزان‌ دانش و تجربه‌ اشخاص سیگنال‌دهنده اطمینان حاصل‌ نمائید .

اگر بتوانید سیگنال‌دهنده مناسبی را بیابید ، بعد از مدتی استفاده از دانش‌ و اطلاعاتی‌ که در اختیارتان می‌گذارد ، قادر خواهید بود تحلیل بازار را یاد بگیرید و خود به‌تنهایی به معامله‌ بپردازید .

مزایای سیگنال‌های ارز‌ دیجیتال

با کمک سیگنال‌ها می‌توانید از مشکلاتی مانند فلج‌ تحلیل‌ (analysis paralysis) جلوگیری کنید . این اتفاق موقعی رخ می‌دهد که نتوانید زمان و میزان مناسب معامله را تشخیص دهید و اصطلاحات در تحلیل‌ ناتوان‌ بمانید .

در مبحث ارز‌های‌ دیجیتال زمان‌ بسیار‌ بااهمیت می باشد . گاهی‌ در کمتر‌از‌چند دقیقه یک ارز رشد نجومی می‌کند و سپس ناگهان می‌ریزد و حتی از مبلغ‌ آغازین هم کاهش بیشتری را تجربه می‌کند‌ .

چنانچه در چنین‌ موقع‌هایی با بکارگیری از سیگنال‌ها اقدام بکنید ، به‌راحتی قادر خواهید بود با نوسان‌گیری لحظه‌ای نه تنها ضرر‌ نکنید ، بلکه‌ میزان‌ بهره خود‌ را به بیشترین‌ حد ممکن‌ برسانید .

سیگنال‌دهنگان کار‌ شما را راحت می‌کنند تا دیگر در بین انواع ارز‌ دیجیتال ، اخبار‌ مربوط به آن‌ها و چگونگی بازار سردرگم نمانید و تصمیم‌ دقیقی برای خرید و فروش بگیرید .

از چه طریق از سیگنال‌های ارز‌ دیجیتال استفاده‌ کنیم ؟

اما تصور نکنید با عضویت در کانال سیگنال رایگان‌ ارز‌ دیجیتال دیگر کار‌ تمام شده‌ است و قادر خواهید بود بدون هیچ‌ زمینه‌ای به معامله بپردازید . درست‌ می باشد که سیگنال‌ها میزان و زمان‌ دقیق‌ معامله را برای شما مشخص می‌کنند ، منتها الزاماً باید برای اجرای آن‌ها دانش کافی در این زمینه‌ را داشته باشید .

به‌عنوان نمونه سیگنال‌ها می‌‌توانند به‌سادگی به شما بگویند پیشنهاد خرید‌ بیت کوین در 33 , 500 دلار ثبت‌ نمائید و سپس هنگامی که به 35 , 000 دلار رسید‌ به‌فروش برسانید . ضمن‌ این‌که حد ضرر‌ خود‌ را روی 32 , 000 دلار قرار دهید .

یعنی پیش از این‌که بیت کوین بیشتر‌از‌32 هزار دلار افت کند‌ آن را بفروشید . نمونه‌هایی از این سیگنال‌ها بی‌اندازه ساده است و تنها حتما باید کار با ابزارهای اولیه‌ صرافی‌های ارز‌های‌ دیجیتال را بلد‌ باشید .

منتها گاهی سیگنال‌ها می‌توانند بی‌اندازه پیچیده‌تر‌از‌این مسائل باشند . برای مثال سیگنالی به شما بگوید که در معامله‌ فیوچرز یک رمز ارز‌ پوزیشن لانگ ببندید و میزان آن را روی مبلغ‌ خاصی قرار دهید .

در چنین حالتی الزاماً باید بدانید معامله فیوچرز چیست و چگونه عمل می‌کند یا چگونه می‌توانید پوزیشن لانگ ببندید . بنابراین‌ تمام تمرکز‌ خود‌ را روی انتخاب تاپ ترین کانال‌ سیگنال نگذارید و در این زمینه اطلاعات‌ کافی را کسب بکنید .

بیشتر بدانید : اندیکاتور در فارکس

سیگنال‌های وجه دیجیتال چطور استخراج می‌شوند ؟

اشخاص متخصص گاهی از یک مولفه یا ترکیبی از آن‌ها بهره برداری می‌کنند تا پیش‌بینی دقیقی از آینده‌ یک رمز ارز‌ ارائه‌ دهند . به‌عنوان نمونه ممکن می باشد سیگنال‌‌دهندگان با استفاده‌ از روش های تحلیل تکنیکال ، فاندامنتال یا بررسی‌ اخبار سیگنال خاصی را استخراج کنند .

در ادامه هر یک از این روش ها را به‌صورت جداگانه‌ توضیح می‌دهیم .

تجزیه تکنیکال

تجزیه تکنیکال وسیله یا روشی برای پیش‌بینی نرخ آینده‌ یک ارز‌ دیجیتال است . در این راه از اطلاعات فروشگاه ها استفاده‌ می‌کنند تا به نتیجه قابل اعتمادی از آینده‌ آن برسند .

تحلیل‌کنندگان تکنیکال معتقدند که وضعیت‌ حال‌یا‌ گذشته یک رمز‌ ارز‌ مورد اعتماد‌ترین مولفه برای پیش‌بینی‌ آینده‌ آن است . تحلیل‌گران در این شیوه چارت را در بازه‌های زمانی‌ مختلف با ابزارهای متفاوت بازبینی می‌کنند تا بتوانند از آن سیگنال بدهند .

این مدل‌ تجزیه به تجربه‌ و اندازه دانش هر فرد بستگی دارا است و به‌همین سبب نتیجه‌ آن می‌تواند از فردی‌ به فرد دیگر متمایز باشد .

تجزیه فاندامنتال

تجزیه فاندامنتال طور دیگری برای پیش‌بینی‌ ارز‌های‌ دیجیتال است که ارزش‌ هر کوین را براساس عواملی که می‌توانند روی آن تاثیر‌ بگذارند ، پیش‌بینی‌ می نماید . این راه بر عوامل خارجی متکی‌ بوده است . به عبارتی برخلاف تجزیه تکنیکال با نوسان‌ چارت رمز‌ ارز کاری ندارد و روی فروشگاه ها یک کریپتو تمرکز می‌کند .

بررسی‌ رویدادهای رمز‌ ارزها

با این‌حال هیچ تحلیلی در دنیا نمی‌تواند به اندازه‌ رویدادها یا شایعاتی که درمورد یک رمز‌ ارز‌ پخش‌ می‌شود ، در ارتعاش بازار آن تاثیر داشته باشد‌ .

با توجه به این که می‌دانید نوسان‌ بازار ارز‌های‌ دیجیتال به خریداری و فروش سرمایه‌گذاران وابسته است . یعنی چنانچه اشخاص زیادی همزمان یک ارز را بخرند ، رشد‌ خواهد نمود و در صورتی که آن را بفروشند ، به‌طور ناگهانی کاهش‌ می‌یابد .

چنین‌ اخباری می‌تواند روی اذهان عمومی تاثیر‌ بگذارد و آن‌ها به سمت‌ خرید یا فروش یک رمز ارز‌ سوق‌ دهد . در آخر این مورد بازارچه رشد شدید یا افت‌ ناگهانی را تجربه خواهد نمود .

براین‌اساس بهترین‌ کانال‌ سیگنال ارز‌ دیجیتال رایگان‌ تمام این روش ها را به‌صورت ترکیبی استفاده‌ می‌کند تا دقیق‌ترین پیش‌بینی‌ را ارائه دهد‌ .

چگونه تاپ ترین کانال سیگنال ارز دیجیتال را پیدا‌ کنیم ؟

سیگنال‌های ارز دیجیتال
انتخاب عالی ترین سیگنال‌دهنده در میان گزینه‌های زیادی‌ که در اختیار‌ دارید می‌تواند بی‌شمار چالش برانگیز باشد . اما این مورد از اهمیت زیادی‌ بهره‌مند است . زیرا که کیفیت‌ خدماتی که دریافت‌ می‌کنید ، در کسب منفعت و حفظ‌ سرمایه‌ تاثیرگذار است .

با وجود این ، عوامل متفاوتی وجود دارند که با در نظر‌ گرفتن آن‌ها می‌توانید بهترین‌ سیگنال‌دهنده ارز دیجیتال را پیدا‌ بکنید و سرمایه‌گذاری مطمئنی داشته باشید .

هزینه‌

در انتخاب‌ کانال می‌توانید نسخه رایگان‌ یا پولی آن‌ها گزینش کنید . در هر حال‌ هر دوی آن‌ها می‌توانند تحلیل‌های دقیق‌ و سودمندی را عرضه دهند . ولی پیش از خرید‌ اشتراک در کانال‌‌های‌ پولی از دوره‌ آزمایشی آن‌ها استفاده‌ کنید تا کیفیت‌ و میزان بازدهی‌ خدمات آن‌ها را بسنجید .

محدودیت زمانی‌

چه نوع‌ سرمایه‌گذاری در نظر دارید ؟ کوتاه‌ مدت‌ یا بلند‌ مدت‌ ؟ عموما اکثر کانال‌‌های‌ سیگنال برای انواع‌ سرمایه‌گذاران تحلیل‌های متفاوتی عرضه می‌دهند . اگر هدف شما سرمایه‌گذاری دراز مدت‌ خواهد بود ، باید به سیگنال‌های بلند مدت‌ یا از نوع اسپات آن‌ها دقت‌ کنید‌ و بر اساس آن‌ها خرید‌ خود‌ را انجام‌ دهید .

از طرفی اگر‌ می‌خواهید نوسان‌گیری کوتاه مدت‌ داشته باشید و در زمان‌ کمتر به بهره بسیاری دست یابید ، خوب است به سیگنال‌های کوتاه‌ مدت‌ یا فوری‌ دقت نمائید .

حال پیش از اقدام در آغاز تعدادی‌ از این سیگنال‌ها را بررسی‌ کنید تا ببینید آیا در بازه‌های زمانی مشخص‌ شده رمز‌ ارز تا حد پیش‌بینی‌ شده افزایش‌ یا کاهش داشته است یا خیر . درصورتی‌که بیشتر‌ این پیش‌بینی‌ها دقیق‌ و درست‌ بودند قادر خواهید بود اعتماد‌ کنید‌ و برحسب آن پیش بروید .

محبوبیت‌

بهینه ترین راه برای اعتماد‌ به یک کانال‌ سیگنال‌دهنده این می باشد که میزان محبوبیت آن در بین اشخاص را جستجو کنید . برای این عمل قادر خواهید بود نظر‌های‌ اشخاص یا خریدکنندگان دیگر آن را بخوانید یا اگر از سایت‌های سیگنال‌دهنده استفاده می‌کنید ، نظر‌های‌ کاربران‌ آن تارنما را بخوانید .

علاوه بر این قادر خواهید بود تاریخچه کانال‌ را ببینید و تعداد نتیجه ما‌هانه‌ سیگنال‌های ارز‌ را بازبینی کنید . اگر در تمام‌ این حالات از عملکرد‌ کانال‌ راضی بودید ، می‌توانید در آن عضو شوید یا اشتراک بخرید‌ و معامله‌های سودآوری را امتحان کنید .

امتیاز بده لطفا!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top