باینری آپشن یعنی چه؟

باینری آپشن یعنی چه و به چه روشی کار می کند ؟

 

اختیار‌ معامله‌ باینری نوعی قرارداد‌ اختیار تجارت خواهد بود که در آن پرداخت به حالت کامل‌ به نتیجه‌ یک پیشنهاد بله/خیر بستگی‌ دارد و معمولاً به این بستگی دارد که آیا ارزش یک دارایی‌ خاص‌ از مقدار مشخصی بالاتر یا کمتر خواهد شد .

پس از به دست آوردن‌ اختیار‌ ، تصمیم دیگری برای دارنده‌ در وضع اعمال اختیار باینری وجود نخواهد داشت برای‌اینکه گزینههای باینری به حالت اتوماتیک اعمال می گردند . بر عکس انواع دیگر گزینه‌ها ، اختیار خرید باینری به صاحب آن حق خرید‌ یا فروش دارایی‌ مشخص را نمی‌دهد .

هنگامی که گزینه باینری منقضی‌ می شود ، دارنده‌ اختیار‌ یا مقداری از پیش تعیین شده‌ وجه‌ نقد‌ دریافت‌ می نماید یا اصلاً چیزی دریافت نمی کند‌ .

باینری آپشن در خارج از ایالات متحده چه چیزی است ؟

گزینههای باینری که در بیرون از ایالات متحده معامله‌ می گردند ، شکل متفاوتی با آنچه در صرافیهای ایالات متحده مهیا است ، دارند .آن‌ها هنگام‌ سفته‌بازی یا پوشش‌ ریسک ، یک جایگزین خوب ارائه می‌دهند ، ولی تنها در صورتی که معامله‌گر دو نتیجه‌ بالقوه‌ و متضاد‌ را به صورت کامل درک‌ کند‌ .

موسسه تنظیم‌ قوانین صنعت‌ مالی (FINRA) شک و تردید نهادهای نظارتی را در مورد‌ این ابزارهای شگرف خلاصه‌ کرد و به سرمایه‌ گذاران توصیه نمود “به ویژه‌ مراقب شرکتهای غیرآمریکایی که پلتفرمهای معاملاتی گزینههای باینری را ارائه می دهند .

این موارد‌ حاوی برنامههای تجاری با نام‌هایی‌ بوده است که اغلب‌ دلالت‌ بر مسیری آسان به سوی ثروت‌ دارند . ”باینری آپشن تاریخ‌ انقضا ، زمان‌ و نرخ اعتصاب مشخصی دارا است .

معامله‌گران از نوسانات نرخ در بازارهای مختلف جهانی با استفاده از باینری آپشن سود‌ می‌برند ، باآنکه ساختار‌هایی‌ که در خارج از ایالات متحده معامله می‌شوند با صرافی‌های ایالات متحده متفاوت است .

غیر از ایالات متحده باینری آپشن در اکثر موارد دارای پرداختها و ریسک ثابت هستند و به وسیله کارگزاران فردی‌ به جای صرافی عرضه می شوند .در حالی‌ که باینری آپشن نوع بالا‌ و پایین معمولی‌ ترین و رایج‌ ترین نوع گزینه باینری می باشند ، کارگزاران بین المللی معمولاً چندین‌ نوع باینری دیگر را نیز عرضه می دهند .

باینری آپشن در فارکس وجود دارد ؟

خریدوفروش‌های فارکس مشتمل مبادله‌ یک ارز با ارز دیگر در بازار فارکس است . به حالت کلی ، معامله پول یک تلاش ریسک‌پذیر است‌ که بیشتر‌ با شرطبندی مشترک است تا سرمایه‌گذاری .اگر به تازگی‌ در فروشگاه ها فارکس شروع‌ کرده اید ، بهترین شرط‌ بندی شما این می باشد که یک استراتژی ریسک پذیری را ترسیم‌ بکنید.

و بعد آن را آزمایش کنید که دارای تکنیکهای محتاطانه مدیریت پول‌ و همچنین روند های کاملاً تعریف‌ شده‌ برای شروع‌ و انحلال معاملات می باشد .

باینری آپشن چگونه‌ کار‌ می کنند ؟

باینری آپشن به معامله‌ گران‌ اجازه‌ می دهد‌ از نوسانات قیمت در چند فروشگاه های جهانی منفعت ببرند ، ولی درک‌ خطرات و مزایای این ابزارهای مالی بحث‌ برانگیز و اغلب‌ سوء تفاهم‌ شده مهم است‌ .گزینههای باینری شباهت‌ کمی‌ به گزینههای سنتی خواهد داشت و دارای پرداخت ها ، کارمزد‌ها‌ و ریسکهای متفاوت و همچنین ساختار نقدینگی منحصر به فرد‌ و فرآیند سرمایه‌ گذاری می باشد .

درک‌ گزینههای باینری به طریقه فریبنده ای میسر می باشد و آنها را به یک انتخاب محبوب‌ برای معامله قیمت بالا کم مهارت تبدیل‌ می نماید .رایج‌ ترین ابزار معامله‌ ‌شده‌ ، آپشن با بازده بالا‌ یا با بازده ثابت‌ می باشد که دسترسی به سهام ، شاخصه ها ، کالا‌ها‌ و ارز‌ خارجی را فراهم‌ می‌کند‌ .

این آپشنها دارای تاریخ انقضا ، زمان و قیمت‌ اعتصاب به وضوح‌ معین شده‌ اند .چنانچه معامله‌گری در زمان‌ انقضا بر روی جهت‌ و قیمت بازارچه حقیقتاً شرط‌ ‌بندی کند ، بدون در نظر‌ گرفتن مبلغ حرکت ابزار‌ از زمان خریدوفروش ، بازده‌ ثابتی به او پرداخت می‌شود ، در حالی که شرط‌ بندی اشتباه سرمایه‌ اولیه‌ را از دست می‌دهد .

بیشتر بدانید : اندیکاتور فارکس چیست ؟

آپشن گرفتن‌ تماس یا عرضه نمودن معاملات در باینری آپشن

معامله‌گر‌ باینری آپشن هنگامی که روی یک جفت‌ سهام ، شاخص ، کالا یا ارز‌ صعودی می‌کند‌ ، یک تماس‌ را خریداری‌ می‌کند ، یا زمانی‌ که نزولی است ، آن ابزارها را عرضه می نماید .برای فراخوانی برای کسب درآمد ، بازارچه بایست در زمان انقضا‌ بالاتر‌از‌قیمت اعتصاب معامله‌ گردد . برای کسب درآمد ، بازار بایستی در زمان‌ انقضا‌ ته قیمت اعتصاب دادوستد اجرا کند .

مامور قیمت اعتصاب ، تاریخ سپری ، پرداخت و ریسک را در ابتدای اوایل معامله لو درست می کند .برای اغلب گزینههای باینری بالا و پایین‌ که در بیرون از ایالات متحده تجارت می گردند ، قیمت اعتصاب مظنه یا قیمت کنونی محصول‌ مالی اساسی‌ می باشد .

بنابراین ، معامله‌ گر در حال شرط‌بندی‌ است که آیا قیمت در تاریخچه انقضا‌ بالاتر یا کمتر‌از‌قیمت فعلی خواهد بود‌ .

ابزار‌ تحلیل ریسک باینری آپشن چه چیزی است ؟

تجزیه‌ و تحلیل‌ ریسک دودویی یک ابزار‌ ریسک سبک است که برای کمک‌ به متخصصان امنیت اطلاعات و اشخاص تجاری طراحی شده‌ است تا به سرعت در مورد‌ شدت‌ یک خطر شناسایی شده به توافق برسند . این نسخه ابتدا بر روی ریسک مبتنی‌ بر حمله تمرکز دارا است .

انتخاب یک بروکر آنلاین مناسب‌ برای معاملات باینری آپشن

صدها کارگزار‌ آنلاین وجود خواهد داشت که به شما امکان داد‌ و ستد فارکس را می دهد ، بدین‌سبب بایستی یکی را گزینش نمائید که به بهترین وجه‌ با ضرورت های معاملاتی فارکس شما مطابقت داشته باشد . برای مقدمه ، قادر خواهید بود انتخابهای بنزینگا را برای بهترین کارگزاران فارکس بررسی نمائید .

برخلاف سایر بازار‌های‌ سرمایه‌ نظیر سهام یا قراردادهای آتی که باید در آنها سرمایه بهتری داشته باشید ، خبر‌ خوب‌ این است که می توانید یک حساب‌ باز کنید و توسط یک کارگزار اینترنتی فقط با یک سپرده چند دلاری ابتدا به معامله‌ در بازار فارکس کنید تا به عنوان مارجین بهره برداری شود .

این بدان معناست که اگر زمان‌ کافی‌ برای دادوستد و حوصله‌ برای یادگیری‌ نحوه تجارت‌ سودآور با ارز‌ها‌ دارید ، تنها قادر خواهید بود چند دلار را در معرض‌ خطر‌ قرار دهید تا به صورت بالقوه درآمد زیادی کسب بکنید .

امتیاز بده لطفا!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top